Slenjoy

O uživateli

Přezdívka
Slenjoy
Datum registrace
Návštěv
1,109
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • 1. rod Lannister-prostě machři. Jen oni umí hrát Hru o trůny. 2. rod Greyjoy a Stark.Greyjoy-drsní najezdníci. Euron,Viktarion a Aša sou super. Theon jim to,ale kazí. Proto sou druzí. Stark-čestní a spravedliví.Neumí intrikařit,proto jsou druzí. 3. …
    V diskuzi Nejoblibenejsi rod Komentář od Slenjoy 20. října 2013
  • Asi jsem potomek Sansy a Tyriona :).Napůl Stark,napůl Lannister.

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě