Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
@Nevada (..to viem, ale aj tak ...kopec iných veci tam mohli dať z konca trojky a zo štvorky) @Everett_Young .. už som zabudol na slogan "My nejsme HBO my sme true porn !!"
-
-
@Montezuma3
-
@Hildegarda ...gratulujem .. hlavne nech je zdravý ..ostatne v živote prijde postupne :-D
-
sex ? :-D to čo je ... .....??? ved sme sa bavili o suloži... =D
-
@heavy_head ..nie to bolo len v skratke , Lysu sa mi nechcelo písať celu ale Ramsiho rozpracujem dnes v noci ..dufam, že bude čas
-
no ..... a nie som sám, podla všetkeho Krisa bola sklamana z Hobita tiež
-
možno by sa z neho stala väčšia zruda...ale Ramsyyho " kvality " dosiahol sotva z polovice.
-
@Krisa no predsa každa jedna, ktora by sa tam objavila uplne nečakane a ktora by bola vkusna , vhodna, nenasílna, nie zbytočne dlhá so všetkým čo ma obsahovať :twisted:
-
-
@Alef_peAlef Daenerys radšej nie..keby som jej povedal (j)aka je hlupa, tak by povedala dracaryys a spalila by mi obyvačku ..
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Depresor 16. ledna 2014
-
-
@heavy_head ... =D koli tvojemu euron-buzii-picture asi ani nezaspím. Ma len jedno ako ale pohľadom akoby balil všetko a všetkých .. :-@ =D
-
-
Tak na každu postavu ktoru ste tu spomenuli, by šlo celkom dobre napísať psychologický, resp. psychiatricky (ten len pre vybrané postavy) posudok..Netvrdím, že by to bolo rozsiahle, ale GRRM nechava dosť charakteristických znakov na každej postave, …
-
trošku si spomínam na trailer tretiej serie deviaty diel.. pre toho kto knihu nečital, mu to muselo pripadať ako uplne normalna časť a pre toho kto knihu čítal taktiež nič nenasvedčovalo tomu, že sa bude jednať o jatky.. tento trailer je podobny, ne…
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 14. ledna 2014
-
@Hildegarda ...dočkaj kus času, len pred chvilou ti dali prispevok =D čo si myslíš, že naša SP je dojna krava ?? ..ved aj inym občanom treba ....poslať .... na tabor....peniaze... amen
-
@Nevada ..jj ..tak to asi fakt tak bude..(uplne mi vypadlo, že režia vlastne poprehadzuje udalosti podľa potreby..)V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 13. ledna 2014
-
V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 12. ledna 2014
-
@JoeGyry ..par min, som s tym s travil ..ale je to bida jak hrom.. https://www.google.sk/search?q=terry+crews+old+spice,+pictures&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=gXXSUv65Auby7AbJ8YHgBg&ved=0CCgQsAQ&biw=1708&bih=765…
-
@Hildegarda ... si to važ =D .. možno sa ti ani do roboty nebude chcieť vratit za par rokov :-D
-
Osobne si myslím, že Boure bude dokončena a to tak v dvoch dieloch, možno troch ..ostatne budu venovane Hostine a možno začiatku Tanca...(dufam, že z Tanca tam bude minimum)V diskuzi Novinky o natáčení 4. řady Hry o trůny II - Ice & Fire Komentář od Depresor 12. ledna 2014
-
@Hildegarda ...prosím ťa v škole som bol naposledy ked Aegon jazdil na drakovi =D
-
@Peterko ..chlape ty raz dostaneš na icefire BAN za literarne trapenie užívateľov =D =D
-
@Hildegarda tak si nejak matne pamatám, že ospevoval krasu maďarskej nížiny a kydal na naše Tatry vo svojich básničkach ... =D
-