Depresor
O uživateli
- Přezdívka
- Depresor
- Datum registrace
- Návštěv
- 398
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
blbosť ... HK je predsa jasný -- high kick :-D
-
-
animechalanku vidím ... Aša Greyjoyy ?? ....či ??
-
hej ... v poradí už tretí ... od herca k hercovi sa to asi len a len vylepsuje..
-
No nič ... každe preobsadenie je tragedia..(dobrým ťahom potom je točiť s novým hercom čo najmenej..) ...
-
-
ak vyhraje u vás čssd..doporučujem napísať našemu ryšavému hranolovi (fickovi) a opäť by sme mohli mať spoločnu ĆSSR ! ..(myslím,že v rozbitých JRD na slovensku sa nájde par kosakov a kladiv)
-
maďari nás nazývaju thóti ... (samozrejme tí čo su extremisti) ...a dokonca aj v dnešnej dobe sa nájdu takí, ktorí majú geografické vedomosti z čias Márie Terezie a nazývaju Slovensko - severné uhry ...čo k tomu dodať.. ?? asi nič, ťažko je niekedy …
-
-
(ešte sa naučit ako sa tu strkaju obrázky :-J ..)
-
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=433844196731381&set=a.412584855523982.1073741865.389000577882410&type=1&theater
-
(trošku sarkazmu na večer) :-D ... ale Sansa nie je na tom až tak zle ...spomen si na Theona ten si toho užil viac a hlavne čo ho ešte čaka :-D
-
-
-
nie je to asi južanský štýl ...tak preto
-
Tyrion ma neprekvapil, že to vyhrál ...ale taka Missandey je niekde v strede a v knihach toho napovedala sotva na jednu stranu ..
-
skladám poklonu autorke článku ...a prajem veľa síl a času na podobé profily (hlavne keď si uvedomíme, že Targaryenská dynastia je komplikovaná ako sučiastky na volkswagen :-D)
-
Musíme myslet optimisticky - západ jede s námi .. (GoT ešte naberie na popularite a všetci vieme, že jak serial, tak aj knihy su na dlhý maraton..ale nevidel by som to až tak blede, ked dokazu vydať blbosti ako kalendare, suveníry, mapy a ine..tak s…V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Depresor 26. září 2013
-
kedy by ta knižka mohla byť v češtine ???V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Depresor 24. září 2013
-
Duch je príliž malý John by mal byt oblečený viac v tmavom a celkovo je fakt dosť starý ... ale celkom sa vydarila rukoved Dlheho drapu :-D