Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Niekto z hliadky a Melisandra .. tá tam chodila stále ledva oblečená :D tak myslím že Jon a Mel
-
Som si takmer istý že uhádla @Nevada :) Ten citát mi je povedomý :) ale nech to radšej potvrdí @Chmur :P
-
Moji Lordi :D na nechcem aby ste sa na mňa hnevali, preto sa prispôsobím .. pravidlá hry si určujeme všetci spolu .. takže je to na vás :P
-
A keď poviem, že či to bol niekto z čiernych bratov a ty mi povieš že áno, neznamená to že som uhádol. Po mne môže prísť niekto iný a povedať potom rovno Edd a uhádnuť .. nieje to tipovanie ale dopracovávanie sa k odpovedi ... teda podľa mňa .. takž…
-
To že zúžim okruh možnosti priblíži k odpovedi nielen mňa ale aj ostatných, takže nie, nemyslím si že je to nefér .. a tým, že ty povieš že nie, tak aspoň nebude nikto hádať nikoho z nich ..
-
:D nie :D .. nečakám .. len kebyže na to povieš áno alebo nie tak nemusím rozmýšľať, či to nepovedal niekto na druhom konci sveta .. Iba sa tým snažím priblížiť k správnej odpovedi ..
-
Niekto z bratrstva ? alebo z Krvavých drancířú ?
-
Davos ..
-
Theon ? Alebo Arya ?
-
Oša ? :D
-
Aspoň nejakú pomôckúúú
-
To mohol povedať každý :D tipnem Aemon ?
-
Veď to, že je to Tomovi je jasné :D :D a Krčmárkou som myslel hostinskú :D
-
Tak krčmárka ? alebo krčmár nejaký ?
-
Anguy ? alebo Thoros ?
-
@Baron :D Zadávaš :P
-
jooo
-
éé
-
-
:D ABC bude Temnohviezda ? = Dayne ? a XY Bude niekto z Arianninej výpravy, typujem Arys ?
-
@Baron Peknééé ;)
-
-
Nebol to ten Obrobijec Jonovi ? Ten čo zabil utekajúceho obra ? ten južan ? :P
-
Septa mordane ?
-
@Chmur Pekneee :) čakal so že aspoň niekto tipne Dagmara Rozseklého ale :) čo už .. :P
-
O té sekeře, co ti rozsekla lebku. Je pravda, že ti polovina mozku vytekla na zem ?
-
@Slenjoy škoda :/ bol som si takmer istý :/
-
Nemohla to byť Daenerys a Bolestínsky Edd o Tyene Sand ? :D :D :D
-
@míša :D pekneeee :D zadávaš ;)