Peterko
O uživateli
- Přezdívka
- Peterko
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,069
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Tom ty si trdlo :D
-
to je ťažké aj na mňa :D
-
Správne :D
-
-
povedal to isto nejaký Stark správne ? :P
-
Sry za moju neaktivitu .. hádka s Fotríkom som prišiel domov pod vplyvom .. niečo ako Tyrion a Tywin .. pretože ja som Boh vína a ceckooov :D a to Cercei som len tka od buka typol :D no fungujeme čakáám :D
-
Cercei ?
-
Nehovoril to Jaime Illynu Payneovi ?
-
Jaime Lorasovi ?
-
Bol v tom isto Bran ale keďže Robb už zaznel skúsim Rickona
-
-
Nie nie :D
-
-
Po čase si možno zmením ale hádajte ľudia :D ja som hovori že to ebude ľahké :D
-
Hodor to povedal ale nie v tedy a to druhé máš zle :) a to čo je hrubo vyznačené je jeden citát a to s hodorom druhý :)
-
-
Bol to Tyrion ale keďže to už zaznelo ...
-
ľudia, bodajby tu bol nejaký poriadok, tka by som navrhol keby keď niekto uhádne a deň nič nové nezadá, môže zadať niekto iný, nech to tu neviazne :) á aj by som poprosil, keďže niesom v Angličtine profimaster :D keby ste ak dáte citát v angličtine …
-
ľudia dávajte len citáty zo serialu alebo z piesne :) áá kto teda zadáva ?
-
Bolo to v obliehacom tábore pred hradom Havranostrom a bola to konverzácia mdzi Jaimem a ženou, ktorú Lord Bracken nazval "válečná kořist" :) ale nebola to štetka :)
-
Vééď bol to Sam Jonovi :D takže ste hovorili opačne :D ale uznávam vám to :D kto tu bude prvý z vás tka zadajte čosi :D nech to tu neviazne :D
-
@Ashnobe Si veľmi blízko ! :D ale zle :D
-
Nie nie :D
-
-
Aegon ? @DanielSvatoš
-
@DanielSvatoš Joo zadávaš :D Makááj lebo som doma v horúčkach a nemám čo robíť :D
-
Svatos Vyhráva hlavnú cenu !!! :D Dať nám ďalší citát :D
-
Majú tu vééééééééééééééééééééééééééľkúúúúúúúúúúúú chybu ! v Piesni sa píše, že Biely chodec NIKDY nevyjde za denného svetla vždy v noci len ... ak sa nemýlim
-
Ani Roose nie :D