Ashnobe
O uživateli
- Přezdívka
- Ashnobe
- Datum registrace
- Návštěv
- 386
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ale těžko říct, kdo byl v té době v Královské gardě za vlády Joffryho ještě před smrtí Neda
-
Nebo někdo z Královské gardy Arye
-
Žeby Barastian Selmy to říká Deanarys?
-
Ne oprava -> Stannis
-
Barristan Selmy?
-
-
Ne
-
Je to ASOIF
-
-
To si právě myslím. A hele ten kněz nebyl to náhodou ten samý,se kterým se pak spřátelil Victarion?
-
Nějaký kněz Tyrionovy???
-
No řekl bych, že Tyrion měl v "víc času" jen ve dvou případech, když byl zavřený v cele na Orlím hnízdě + v cele v KP, a za druhý, když byl u Illyria. Ale netipoval bych to zrovna na Tanec s draky, takže to muselo být někde dřív. Střet králů nebo Bo…
-
-
Jo, akorát při obléhání Havranostromu ( Bohužel jediné vystoupení Jaimeho v Tanci s draky) :-( Zadáváš
-
Šlapka jo, ale ne Tyrionovi
-
-
S Jonem jsem si docela jistý, ale nevím přesně k jaký příležitosti to říkal Samovy, Asi, když se bavili o Seveřanech, ve smyslu, kdo se přidá ke Stannisovy a kdo k Boltonům
-
Taky zkusím Jon Samovy před cestou do Východní hlídky a následně do Braavosu?