Ashnobe
O uživateli
- Přezdívka
- Ashnobe
- Datum registrace
- Návštěv
- 386
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Kult hákového kříže
-
@Chmur Jj, boží film
-
-
The Newsroom
-
@svoa00 Nu já jsem tomu dával šanci do tohoto dílu. Z velmi prostého důvodu - chtěl jsem vidět hrát Trojana, po té ukázce na ten díl co je na webu CT
-
@Peterko Ano, ano Asi bych měl začít chodit na diskotéky xD
-
@Tom Winston Churchill: I like war. And you? Na začátku, jak se o tom zmínil Beneš, tak jsem to vůbec nechápal. Beneš: A víš ty co mi řekl?
-
-
Co si myslíte Supernatural s09e06? Líbil se vám jako mně?
-
Quentyn Martell někomu z jeho družiny nebo vedení společenstva, se kterým putoval v Tanci
-
Tak tady můj závěr série. Jako dobyvatel se vrátí do Západozemí na drakovi Victarion -> dobyje ho, ale na svatbě se Cercei bude otráven svým bratrem Vraním okem. Deny mezitím někde v zajetí (z důvodu ironie boje proti otroctví). Selmy zabit během…V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od Ashnobe 7. listopadu 2013
-
Ser Barristan Selmy Jaimiemu
-
Ano máte oba pravdu @Branislav_Gepeto Zadávej!
-
@vertas Ne
-
-
mistr Cressene v prologu Střetu králů @Everett_Young ok zadávej
-
-
@Thorar poslechni si tohle, vetší blbost jsem neslyšel ani u našich "rádoby raperů"
-
Já vám ani nevím, ale ruština se mi líbí víc, než francouzština
-
Jedna z mála francouzských, co se mi líbí Na to, že poslouchám metal...je to trošku u mě divné
-
Gared, prolog Hry o trůny?
-
@brbr Taky si myslím, že pro děj by bylo lepší kdyby Jon umřel. Možná je to jen moje nenávist k této postavě. Snad se nic nestane s Jaimim. Ale to oživování mě také štve!
-
ne Ramsey, ale lady Dustin v hrobce Starků Theonovi
-
Hoďte někdo pls místo mne
-
Ok, tak pokus č.2 Nějaký bezejmenný ser ze Stannisovy armády, když zapadali sněhem při tažení na Zimohrad?
-
Rudý kněz davu ve Volantisu
-
9 min
-
Napůl. Jon Snow ano, ale ne Tyrionovi. Někumu jinému. Tak hádejte dále
-
@vertas ne