jenProTenDnesniDen
O uživateli
- Přezdívka
- jenProTenDnesniDen
- Datum registrace
- Návštěv
- 58
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@MissUtahraptor a pak ze nejsme RomanTYCky :-) (Kurna, bez te diakritiky to tak nevyzni - mam komp z Anglie a uz ani nevim, co jsou hacky a carky :-( )V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 16. května 2013
-
Mile damy....spise ma otazka smeruje Vam, mile vdane zeny. Nase veselka se kvapem blizi a ja mam uz kvalitni deprese. Nevite, kdy tak rozeslat pozvanky hostum? Berem se za tri mesice, tak nevim jestli uz ted, nebo mesic predem a prolouskavat se svat…
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 16. května 2013
-
@brbr no. to me taky zajima, jak tuhle linku udelaji. Si to taky nedovedu predstavit!V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 15. května 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 15. května 2013
-
Stahnu, vyzkousim. diky moc. Na google toho bylo tolik, ze jsem se absolutne nezorientovala, co by mohlo byt dostacujici.
-
Ahoj. Mam prosbu. Sestavuju nejakou hudbu na party a potrebovala bych jednoduchy DJ program, kde bych mohla spojit pisnicky dohromady. Nemyslim mixovat, ale proste jen aby mezi nimi nebyly mezery. Kdyz jedna pisnicka zkonci tak aby hned se napojila …
-
@Černá_Alison Nesroste vlakno :-))))))))))))
-
@Černá_Alison Jsi-li mokry(a)...z toho nemuzu :-)
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 13. května 2013
-
@Branislav_Gepeto Malem jsem to zazdila, ze je to uz dneska. tak to jsem teda zvedava.
-
-
@Michelle Mame to uplne stejne. Emily a Naomi, na ne jsem hrozne zvedava, kam se posunou. Ty me bavily asi nejvic. Effy jsem nekdy mela chut uskrtit. Nicmene Katya je skvela. Ted se mi libila i ve filmu Now is Good a casto sjizdim klip Robbieho, kde…
-
-
-
Skins serie 7, oficialni zacatek nekdy v cervenci. Tak na tohle se vazne tesim. Misto Filaky nejak porad vidim Cassie
-
Joffrey uz snad nemuze byt vetsi slizoun, jemu ten incest kouka primo z oci. ble ble ble.V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 13. května 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 13. května 2013
-
Mozna, ze kdyby Jorah Danny zazpival, tak by ji mel na lopatkach...
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 13. května 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 13. května 2013
-
@Askia Bobis, ta rezava kocka. A panicka ma pohodu.
-
@Phoebea Me napadaji jenom same skarede veci, tak jsem teda zvedava, co Biest na to :anxious:V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 12. května 2013
-
@LetztesBiest :-) noooo, mozna trosicku uz to je na kazajeckuV diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 12. května 2013
-
@Blackfish "eeee, ja radsi kure..."
-
@Branislav_Gepeto Miluju tygry. Ja bych chtela toho z (jak se to skarys sklonuje?) Piiho. @Everett_Young To je Kometa nebo Nanuk?
-
@LetztesBiest tyyy brdo, tak tomu se rika laska :-)V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 12. května 2013
-
-
V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 12. května 2013
-
Ja si nemuzu pomoct, ale ta scena s Teonem ve me evokuje: "Jsem druhy technik ve vesmirnem sboru, mam instrukce, abych vam rekl pouze jmeno a cislo. Nevim, co jste zac, ani co mate za lubem, ale nic vic ze me nedostanete. Klidne si me natirejte olej…V diskuzi Hra o trůny 3×07 – Medvěd a krásná panna - Ice & Fire Komentář od jenProTenDnesniDen 12. května 2013