GamaOrionis
O uživateli
- Přezdívka
- GamaOrionis
- Datum registrace
- Návštěv
- 89
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Já si seriál taky užívám, nehledě na to, že občas se s knihou rozchází celkem dost ... někde mi to nevadí, někde si říkám že je to možná škoda, ale že se tam holt nevejde všechno a občas si řeknu "wtf, co to s tím prováděj", ale celkově se každého d…
-