Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Vyloženě ty dvě vidím :-D
-
@MissUtahraptor A proč ji neznáme? Protože jsi ji pojmenovala Bořivoj :-) Ostatně my prd víme, jak se jmenovali ti Jiní, kteří v knihách vystupovali, že :-)
-
"neměl nárok ani na příplatek ani na úplatek" :-D
-
Tady musím stále myslet na Haló Haló :-))
-
:-D
-
Ano, Blekfiš se nám podepsal, ale protože nejde o nic zásadního jen o to si vyplnit okurkovou sezónu, tak Blekfiš může přece tipovat ostatní a ostatním zbývá dost materiálu k tipování i bez jedné povídky :-)
-
Vidíte - zrovna tahle se drží krásně reálií :-)
-
@Everett_Young Už jsem okomentovala skoro všechny :-))
-
@Everett_Young O kterou jsem ochuzena a navíc ještě nesmím ani náznakem prozradit, kdo je kdo :-) Ale zároveň se mi chce komentovat, protože některé postřehy za komentář stojí :-D
-
Word, který ví všechno líp men skutečně nahlas rozesmál :-))
-
Tak si počkáme ještě na dva názory z lidu a pokud budou taky takové, tak budeme jen hádat, co je čím dílkem :-) Co vy na to?
-
Myslím, že i v některých dalších zůstaly dodrženy reálie :-) Ale jo, musím přiznat, že právě ta veliká rozmanitost drabblů pojetím i námětem mne na nich fascinuje :-) Jo tady je Cersei z období Tance jak vystřižená :-)
-
To bude fajn :-) Proto se vyslovte bez váhání :-D
-
Vážné a strašidelné drabble - moc se mi líbí :-)
-
setkání přátel Dětí lesa - :-D
-
Přesně tak :-)) Rozhodovat chtějí všichni a nikdo neposlouchá nikoho dalšího :-D
-
Asi proto, že obličeje nejsou až tak zajímavé - tuším ve dvou záběrech je lze vidět taky :-)
-
Chci se vás optat, jestli chcete u drablat nějaké hodnocení nebo tipování autorů nebo tak něco :-) Ať lid rozhodne :-)
-
@Dreamer Zjevně nízký limit slov :-D
-
Mé metedy sice jsou jemné jak buldozer, ale přinášejí šťavnaté výsledky :-)
-
Spisovatelská skupina "bratři Baratheonové" mne taky nesmírně zaujala :-D
-
Trávovec - jako od Březákové :-D
-
@Dreamer To je tím, že víc čučákuješ na filmz :-) Mi musí stačit, že tam vidím Indiana Jonase a Pár pařmenů :-D
-
@MissUtahraptor S tebou jsem počítala najisto! :-D
-
Tímto vyslovuji Paulovi pochvalu před nastoupenou jednotkou :-) (opozdilci nezoufejte - všechna drablata, která dojdou do 4 odpoledne budou ještě zveřejněna dodatečně, přece se nepřipravíme o požitek už začít číst :-))
-
Krásný jižanský rock v švédském metalovém kabátku - má to šmrnc a rytmus a udrželo nás to v úžasné náladě cestou dom, i když jsme se plazili za nějakým kréťanem ve škodivce a ještě fóbii a za tím dva bobkaři, pak gřuch s vuzkem strusky a pak nervózn…
-
Tak mám zatím krásných 10 kousků :-) A do rána prý dostanu aspoň ještě jeden :-) Ale nechám si zdát, že budete šikovní a ještě mne někdo překvapí nebo hned několik jedinců :-))
-
Chech mi se líbí v psolední době boxerky s šoršími proužky - chlapi v nich vypadají jako čmeláci :-) je to krásně srandovní :-D
-
Regulérní povídkové čtení a hlasování končí 8.8. a doufám, že bude rychle zveřejněn vítěz a ani ten nebude dělat prostoje s novými tématy :-) Čtení drabble a komentování bude probíhat do následujícího víkendu! Mimochodem, jestli někoho napadlo dalš…
-
Takže pozor - drobná změna - drabble budou uveřejněny zítra do osmi hodin ráno, ale opozdilci budou přidáni po čtvrté odpoledne :-) Doufám, že jsou všichni srozuměni. Takže šupem psát:-)