Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Doporučuje se konzumace co nejtučnějších jídel, protože alkohol s tukem se neutralizují :-) Ale upozorňuji, že tyto pochody chápu s pojímám z biochemického pohledu, avšak na sobě je testovat nehodlám. Mi dva opičáci za život stačili a pochybuji, že…
-
Ne, tím se agónie zmírní a odbourávání se stane pozvolnější.
-
Jako veverka práskačka hlásím, že na to šerif skutečně zapomněl, ale bylo mu připomenuto :twisted: (jo a mám povolení bičovat místní spisovatele :-P )
-
Tak ona trocha alkoholu skutečně zabírá, protože zbrzdí velmi bolestivou detoxikaci. Ale na sobě jsem to nevyzkoušela. Ranní pivo se zove vyprošťovák, ale pivo mi nejede :-)
-
Mi se to stalo jen 2x a pomohlo 2-3 dny počkat a protrpět a na dalších 10 let absolutní zráta zájmu :-D
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Každý po svojimu :-) U nás kajkolvěk :-)
-
To je výhra, která čeká na dně každé flašky či demižóna :-)) Užij si ji :-p
-
No já jsem před pár dny napočla Botaniculu, druhý den jsem ji dohrála podruhé se všemi ačívmenty a ještě teď jsem unešena, jak je to krásná, atmosférická a veskrze příjemná advenčúra :-) Nakousla jsem Roller Coaster Tycoon 3
-
@Branislav_Gepeto Nikdo z nás nepřekročí svůj stín :-) @Rolandzee-Zafira-Winterfell Hlavně na tom je krásně demonstrování, že jim je jedno, kaj se s knížkou usadí, což mohu potvrdit. K spánku se taky uložijou kajkolvěk :-)
-
Okrem teho je Esmeralda Zlopočasná vnučkou Černé Alison :-p
-
-
Aj mi přijde, že to musel vymýšlet nějaký tvor se zvráceným smyslem pro humor...
-
@Blackfish To je i tak úctyhodné, když se flanker holedbá necelou stovkou stran :-)
-
Pfff, zrovna když jste se všeci vybičovali (div že jsem vás nepopoháněla bičem) a dodali všechno v termínu! C-C-C
-
-
-
@Everett_Young Jsi z festovnějšího materiálu než Rowla :-D
-
@Dreamer Pro jednoho člověka ne, ale jeden udrží tajemství, zvlášť když pro něj uděláš totéž :-)
-
@Dreamer Ale no tak :-) Děcka, to je takový problém si to navzájem prohodit a projít chyby? :-) Prostě se domluvte vždycky mezi sebou a máte po starostech :-)
-
@flanker.27 Aha :-) ty jsem pro nápis "THE NORTH" zamítla od pohledu :-))
-
@Everett_Young I ty dostaneš tentokrát královský pardon :-)
-
@flanker.27 Přinejmenším ve dvou případech jsem narazila dokonce na 3 různé překlady téhož názvu :( Tady na stránkách mi taky velmi chybí české mapy...nebo jsme si přinejmenším českých fakt nevšimla :(
-
Není to špatné, ale nezahrnuje to vše - koukám třeba Torrhen’s Square - Torrhenova věž Ovšem v další knize to Březáková překládá jako Torrhenův Dvorec....bylo by lepší uvádět všechny zmíněné názvy.
-
@Rolandzee-Zafira-Winterfell Zjevně z knihy :-)
-
@Blackfish Budeme shovívaví a za sebe slibuji, že ti nevytknu ani pravopis ani gramatiku :-) (pro tentokrát) @flanker.27 jo měl bys to nafotit scanerem a poslat mi :-D Již delší dobu uvažuji o tom vyrobit si dvojsloupkový seznam pomístních názvů,…
-
@flanker.27 Věřím ti :-) (nemohu teď ve všech těch zálohách na compu vyhrabat, kde mám ofocené mapy z Tance :( )
-
Mohlo by to být v každé knize jinak :-$ (Prohledávám mapy v knihách)
-
@flanker.27 Chlapské vnoce bez cukrového :-) Ženských vánoc se to tak drasticky nedotkne :-)
-
@Blackfish To je můj oblíbený způsob vedení boje :-)) Chlapi budou remcat, ale ženské ti nebudou nadávat :-)
-
@flanker.27 :-p Ani ne :-) Jen mne u toho tak napadlo, že GRRM to nikdy neochutnal, což není nic divného vzhledem k nepochopitelnému americkému odporu vůči vnitřnostem povšechně :-)