Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Zatím vyrábí údajně jenom frey pie, ale mohl by rozšířit sortiment o toho malého křiváka :-p
-
@MissUtahraptor je jedno jak je to napsáno - jde o obsah :-)) pinky pie by mohl vyrobit lord Manderly :-p
-
Mne spíše napadlo, že ta kreatura je vyškrtnuta ze seznamu, protože má být ušetřena a ne odškrtnuta (odfajfknuta).
-
Samosebou - přece nebudu kupovat hry za 1500, když je můžu mít za 100 a to naprosto legálně a se vším komfortem a hlavně! bez cedla, které se opotřebuje, škrábne a je třeba věčně vytahovat - to nenávidím. Hry s cedlem v drajvu prostě nehraju. Buď t…
-
GOG i Desura :-))
-
Jasně - tu jsem taky dostala :-) A jsou v ní kartičky:-)
-
A já už mám Reus:-) Ale zrovna plním ačívmenty Universe sandboxu :-) Právě jsem splnila Answer!!! :-D
-
pinkypie zní obzvlášť obscénně :-k
-
Krisí - proti tomuhle monstru je ramsíček žabař :-)
-
@Everett_Young Taky se začínám ošívat :-D
-
Tak jsem poprosila o Reus :-) Jo cloud je bezva věc a hlavní věc, co se mi na steamu líbí je, že se všechny patche instalují automaticky, když vyjdou a nemusím hledat, lovit,...navíc jsou tak nějak prověřené a mám jistotu, že budou kompatibilní a č…
-
už vidím tu erotickou scénku, kdy Krisí mající na sobě pouze ostruhy a v ruce bičík sedlá poníka :3eyed: :-D
-
@Krisa no alespoň tví ctitelé vědí, co si mají pořídit, aby u tebe zabodovali :-D
-
No a pak to jde ještě koupit od Rusů, kteří mají poloviční cenu z těch 75 procentních slev :-D (třeba u Skyrimu to nejde, ale u drtivě většiny her ano).
-
Dospělí chlapi v růžových oblečcícha maskách poníků ti nepřijdou dostatečně úchylní? Kámoš říkal, že se jich stranili všichni ostatní účastníci, rptoože kostýmy jsou fajn, ale čeho je moc toho je příliš :-D
-
Slyšela jsem zvěsti, že na Festivalu fantastyky byli letos úchylní poníci - jak z Krisí fotky růžovouškého jednorožce :-p :-D
-
@Blackfish Jé to je ale blbý důvod! Příští rok budeme mít povinný srazík :-) Arutha, Blekfiš a my :-)
-
@Montezuma3 Jak nefunguje? Dneska? Někdy bývá přetížený, to je fakt. Zvláště teď během tisícovek slev...
-
@Krisa Neodpovídej! Použije to proti tobě! :-)
-
Tak Steamové slevy jsou výborné :-) Už mám Mumbo Jumbo kolekci (24 hříček), Alice madnes returnes, Skyrim s datadiskem, The Night of thr Rabbit, The Dark Eye...no a dál uvidím, co se mi ještě zalíbí :-)
-
Masters of rock 2013 - subjektivní hodnocení :-) čtvrtek: Trollfest - prima včelka mája, takový sranda pivní folk z Norska. Arkona - vynikající Máša "Scream", nabitá energií jak Černobyl. Vlčí kožešina přes rubášku, žádné šminky a osobnost každým…
-
Ještě že ne přihřáté favority :-D @flanker.27 se směj, ale od doby, co mám děcka, tak nemám deprese - není na ně čas ani prostor :-) Zkrátka mi to přijde nevhodné v pozici matky.
-
@flanker.27 V noci mne musel vážně manžekl držet, abych na ně nevystartovala a doslova prosit ať vynechám i jedovaté poznámky, protože jinak tam skisneme ještě déle při absurdním prohledávání auta za účelem mstivého hledání "čehokoliv" k pokutování.…
-
Půlku mám, začínám sobotu :-)
-
@Krisa Ale no tak :-) Čerství absolventi mají v těchto letech problém najít adekvátní zaměstnání. Není to důvod k depresi, protože se nejedná o tvé selhání :-*
-
@Krisa Je to ohavný překlep :-)A ano odhadla jsi to dobře :-) Prostě když má člověk tolik roboty a starostí o rodinu, tak nemá čas myslet na svá bolístka a navíc si před děckama musí zachovat tvář, že :-)
-
@flanker.27 Tys tam nestál, takže na sebe nevztahuj kolektivní vinu :-)
-
Deprese? Ále no tak, nepozoprujte se tolik :-))
-
Ani moc nechcu :-) Ale oook - představte si fesťák 25 000 lidí. Představte si kolik je to aut. Fesťák končí v neděli o půlnoci. Odjezdová cesta jedna jediná (ostatní zablokované zátarasama) a na té cestě stojí policajti a kontrolují doslova jedno au…
-
To jste se moc nepochlapili - si říkám 6 dní pryč, že tady nestihnu přečíst ani co je nového a za pár minut hrstka příspěvků přečtená. Vy jste chrápali či co? :-D