Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mám ráda hezkou grafiku a ráda se podívám, co všechno je možné a jak ej to hezké. Ale bytostně nesnáším, když grafika absurdně zvyšuje nároky na stroj a lokace se nekonečně načátají, obraz se seká - to otráví a celý dojem ze hry je pryč. Navíc spous…
-
Aha a zřejmě to zbytečně nezpomaluje hru :-)
-
-
Zde je zjevné, že má jít o Odetku :-)
-
:-) dobře, takže pochopila jsem, dobře, že to mám stáhnout, rozbalit a složky nacpat na kompu do složky steam/mount and blejt/moduly ?
-
@DanielSvatoš Hmm tos mne zase zchladil :-)
-
@DanielSvatoš Dík :-) Je to plně kompatibilní a nedělá to problémy, jo?
-
Tak jsem dostala ještě Mount & Blade Collection, když říkáte, že to má hezký mod Západozemí. Teď mám tedy zásadní dotaz - kde ho seženu? Prosím prosím, smutně koukám :-|
-
Aby to nebylo špatně pochopeno. V dětství, či-li před rokem 89 jsem samosebou měla z trucu raději amíky, protože to bylo proti proudu. Pak jsem dospěla a orientace popularity se otočila o 180 stupňů a ti co dřív zuřivě hlásali, že jen ruské je dobré…
-
-
-
To každopádně:-) Akorát v původním dabingu a ne v tom odpadním svinstvu, co se prezentuje nyní :(
-
V tom případě se nebudu ani já rozepisovat o přezdívce anděl a jak bylo namáhavé se jí střepat :-p
-
A mi zas bylo vždycky líto toho psa :-p
-
Krásné :-D No uhodla jsem kouštíček - je v tom hra :-D
-
@Branislav_Gepeto Že to je král Aztéků vím taky :-) Ale já spíše pátrala po důvodu, proč si tu přezdívku vybral :-)
-
@Montezuma3 Kostkované věci :-D
-
Výborně .-) Další vlaštovka a za chvíli je jaro :-))
-
@Thorar :-D jo u toho člověk občas i zavařil myšku :-))
-
Sazenic? Nyní? Vždyť saláty už přerostly před měsícem :-o
-
Krásná kytky až na ten libíček nebo celer :-)) Zvláště floxy jsou teď všude a kvetou ve všech odstínech :-)
-
No 7a7 byla vynikající hra, i když vyrobit elektromagnet bylo hodně náročné :-D
-
Skřeťulín mne právě poznal na fotce z mých 4 let :-))
-
@Krisa To je úchvatná textovka "Balení" či "Playboy", kde můj rekord byl 19 přítelkyň :-))) Dodnes používám hlášku "Tvůj rybíz" (ve smyslu "je to tvoje věc") :-D
-
-
-
-
-
-