Černá_Alison
O uživateli
- Zakázaný
- Přezdívka
- Černá_Alison
- Datum registrace
- Návštěv
- 129
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Everett_Young Ty přece nevíš čí to byla labutěnka - možná patřila nějaké skřítce :-)
-
Mimochodem - babička dokonce ještě pravou labutěnku má :-)
-
@Krisa Může, ale ať to není anesteziologicko resuscitační odělení :-D
-
@Lady_Seans Skřítek fetišista :-D
-
@Krisa samosebou, že můžeš:-) jsem jasně napsala, že prvních sedm reagujících dodá slovo :-) @Lady_Seans nasazuješ laťku vysoko :-D zatím: vykopávky, labutěnka
-
@Lady_Seans Samosebou :-) Sem se slovem a jsme ráda, že se účastníš:-)
-
@Everett_Young Nezlob :-) Šup se svým příspěvkem - ať to odsýpá :-)
-
To mám v plánu :-) Beru tě za slovo :-) Tak sem s dalším slovem...
-
Notak taková malá soutěžička na tři dny? Jen pro pobavení... První slovo třeba dodám "vykopávky" a dalších sedm lidí tu může napsat taky po jednom slovu. Nenechte se prosit :-)
-
Kancelářská Krisenka v Krisí škodné komisi...flankerův sen :-)
-
@flanker.27 Jasně zaměstnej Krisí a je to :-)
-
Naši milí pisatelé - je vrchol okurkové sezóny - co takhle si dát malou rychlou grabble soutěžičku? Víte, co je drabble? Předpokládám že všichni, ale pro jistotu - krátká povídečka třeba jen na 100 slov (nebo až 1000) a musí obsahovat předepsaná s…
-
Je ta hvězda aspoň z čokolády? :-))
-
Já se v těch hycech vrátila k Towns - nemusím u toho tolik myslet a zatím buduji základnu a zázemí pro hrdiny, zásobování, výzbroj a výstroj...na boj a objevování času dost :-)
-
A čí jsou to uši, Holly? Vypadají jako dva gigantické radary přilepené po stranách mojí hlavy.
-
My víme, Ariene :-)
-
A odkudpak se rekrutuje tahle sorta? :-))
-
@flanker.27 2X denně bez požádání? :-D
-
Krise není líto ptáčka zpěváčka - je nelítostná :-D
-
@flanker.27 My jen nevíme, kam tím míříš:-)) A buď bez obav, mnoho let jsem se snažila brát chlapy jako rovnocenná stvoření, ale notně mi to komplikovali až jsme nakonec došla k závěru, že jsou fascinující a stojí za pozornost a obdiv :-) Od té doby…
-
Akrát ten podvyživený mladík pendrek vidí :-)
-
-
Dneska nezdravím - je vosí rojení :-D (občas to mám chuť říct třeba na úřadech nebo tak :-D)
-
@Everett_Young Zvonáče, jak jinak :-D
-
Ještě že ne Vstávej semínko holala bude z tebe fiala :-D
-
-
@flanker.27 Tak moc ne, ale kousek pravdy na tom je :-D
-
@Everett_Young Fabio vypadal, že by si to narozdíl od tebe a flankera užil :-D
-
O Krisí a jejich nadpřirozených schopnostech si netroufá pochybovat nikdo :-D (z bezpečnostních důvodů)
-
@Everett_Young To nepopírám :-)) Drž se zpátky a nepostihne to tebe :-D