Sethi
O uživateli
- Přezdívka
- Sethi
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
-
já vím, co to znamená, jen mě zajímalo, jak to bylo přeloženo v českém vydání. to spojení je tam na každé stránce třikrát, tak jsem doufala, že někomu utkvělo v mysli.
-
-
annah: to nezní jako špatná povinná četba. něco z toho jsem četla, kdysi dávno, něco je na seznamu k přečtení. s vyjímkou mechanického pomeranče, který jsem viděla jako film, a výměnou za to, že už mě nikdy nikdo nebude nutit podívat se znovu, uznám…
-
-
-
-
-
-
-
tak tak, vyhoštěny na úkor žárlivého patriarchátu, který nesnese, že někde tam venku existují třpytiví, dokonalí, okouzlující upíři, s postavami jako mramorové sochy adonisů... *smrk*
-
-
twilight série dává nový rozměr žánrovému označení "horror"... kdo ji přečte, nezůstane nepoznamenaný...
-
-
-
co se tohodle tématu týče, tak čuba =P ale alfa, definitivně alfa.
-
a mě to zrovna začalo zajímat...