Marek
O uživateli
- Přezdívka
- Marek
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,852
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
no mne tedy zajima hlavně Válka uchvatitele a válka v Dorne (myslim to jak ten mladej Targaryen, už nevim jmeno, dobyl Dorne a zase ho ztratil)V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Marek 26. dubna 2013
-
mohl by tam část dát v podobě nějake vzpomínky/snu někoho ze zůčastněných ... Nedovy nebo Robertovy vzpomínky už tam asi nebudou :-D , ale třebas Stannisovo vzpomínání na obranu Bouřliveho konce by bylo fajn
-
počita se s tim že prumernej divák serialu je tak blbej, že nejake hnisaní a neduhy ktere budou patrně v dalších dilech, museji byt vysvetleny vymachanim pahejlu v blatě, jinak by přece hloupemu divákovi nedošlo, že to muže hnisat i tak :-)V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 26. dubna 2013
-
ale jo, tak nejmenovanej chlapec pobavilV diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 25. dubna 2013
-
kdyby mi dali tu možnost, tak se klidně postavim ve výstroji Neposkvrněných mezi kulisy a budu jim tam dělat komparz nebo náhodného Astaporského občana, všechno jde když se chce.V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 23. dubna 2013
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 23. dubna 2013
-
No spousta jiných manželů už by dávno nechala Selyse zemřít nějakou "přirozenou smrtí" (nechtěně se podřezala při holení knírku :-D ). Sice si ho za to vážim, ale zaroveň je mi ho tak trochu líto, sňatkem se dá získat spousta moci, jak pochopil Renl…
-
tak 4. dilu nemam vicemeně co vytknout, ale jinak mne celkově štve špatně vykreslenej Stannis + pár dalších, ale on nejvic :-|V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 23. dubna 2013
-
tak právě stahuju, dost jste mne navnadili, doufam že to bude takova pecka jak to zni .... a jsem zvedav jestli bude flanker potěšen .... a hlavně jestli jáV diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 22. dubna 2013
-
někdo už sem dával odkaz tušim na "lidovější" verzi Medvěda, ta by tam taky docela šla
-
@sveva soráč, dik za upozornění, 2 dny ted byly naročný a vubec mi nedošlo :D no už je to opravené, snad to za ty 3 minuty nějakej prašivej nečtenář neviděl :D :D@svevaV diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 21. dubna 2013
-
sorry že decentně odbiham od tematu, to že rocková verze The Bear and the Maiden Fair nemela v zaverečce co dělat, s tim se shodnu se spoustou lidí, myslim že Deště Castameru by tam seděli možna ještě lip než v díle s Černovodou
-
V diskuzi Hra o trůny 3x04 - A nyní je jeho stráž u konce - Ice & Fire Komentář od Marek 21. dubna 2013
-
Kdyby byla knižní předloha jen o trochu horší než je, vrhalo by to na serial poněkud lepší světlo, bohužel pro tvůrce seroše je v poctatě nemožné napodobit tak užasnou, rozsáhlou a charakterově propracovanou předlohu. Pak se zdájí i drobné chyby v s…
-
http://nafilmu.cz/2013/04/tv-nova-poharek-trpelivosti-pretekl/ určitě už se to tu muselo nekdy v minulosti rozebírat ale zanadavat si proste musim ... konečně někdo napsal jak to je
-
jinak myslim že Jon ožije, protože mne nenapadá jediný významný důvod, proč by ji G.R.R.M. nechal na zdi
-
první pořádná vyjíždka na konskem hřbetu dyl jak hodinu, krásné počasí, hlavne aby to vydrželo
-
170cm žádná sláva, ale dá se s tim žít ne? :-DV diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Marek 3. dubna 2013
-
No alespoň malinko zarůst tváře mu nechat mohli, to uznávám, ale jinak byl celkem v pohodě, zas tolik prostoru nedostal, abych mohl soudit. Jinak v traileru při větě "and less I triumph" nebo jak to bylo :-D byl podle hlasu dokonce pozitivně nalad…V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Marek 3. dubna 2013
-
njn, vždy mi tam malinko chybí jeden veršík navic který by mi vyloučil těch dalších pár možností, ale i tak mne to strašně baví, vždy si to rano přečtu a pak můžu po cestě do práce hezky dumat a během toho se mi v hlavě přehraje snad celá sága :-D
-
@MissUtahraptor https://www.google.cz/search?hl=cs&gs_rn=8&gs_ri=psy-ab&tok=lm2KdD5EZQV6fXLG4Ke8VQ&cp=6&gs_id=60&xhr=t&q=vraní+oko&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44697112,d.Yms&am…
-
tak tahle 2. otazka mne trošičku naštvala protože se mi zdá že na mého jednookeho piráta to sedělo stejně dobře, ne-li lépe než na správnou odpověď, nevadí, i tak palec nahoru, zatim mne to baví :applause:
-
-
tjn celkem hrdě jsem napsal svoji odpověď která seděla skoro na 100% .... do doby než přišla napoveda :-D
-
peeecka, už je to dlouho co jsem to četl, ale zdá se mi že většina scén byla natočena věrohodně podle knihy a s minimalnim rozdilem vůči předloze (teda v porovnání s 2. řadou), Barristanův nástup jsem si sice představoval trochu jinak, ale neméně im…V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Marek 1. dubna 2013
-
@hlawoun též díky, tve titulky byly vždy skvělé a rychle k dispozici, maš muj velký obdiv chlape
-
-
kurňa a ja před chvílí zapl pc, o 55sec mi to uteklo :D
-
nějak to smrdí Lannisterem, ale určitě se mýlím :-D měl bych přestat tolik číst :-D
-
Podle mne to takhle obsadili proto, že je pro dnešní mládež (a nejen ji) v poctatě nepředstavitelné aby se šestnactiletá holka jako Daenerys zamilovala (nebo si nechat zamotat hlvu, řikejte tomu jak chcete :-D ) od někoho jako je knižní Daario, mne…