DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Určitě lepší než The King nebo Outlaw King. Každopádně dějová linka mi přišla celkem slabá. Ale koukat se na to rozhodně dá.
-
Barbarians není špatný seriál, ale ta nejlepší věc je skutečně ta římská výzbroj a výstroj.
-
doporučuji
-
realita války
-
hmm
-
-
-
@flanker.27 Amazon dělá ten seriál asi
-
-
přímo k tomu poslední incidentu ne ale jinak je to tam dost běžné https://www.funker530.com/indian-chinese-head-split/ ta poslední se asi jen trochu vyhrotila víc než obvykle
-
troloolololo
-
@Benji to bude asi tím že to byla "svatá válka" to se pak proti tobě spojí všichni okolní souvěrci tvých nepřátel když chceš krást okolní území tak je dobré mít nějaky nárok svatou válku vyhlašovat jen když víš, že pohany přejedeš i když se spojí
-
-
-
https://www.vanityfair.com/hollywood/2020/04/behold-dune-an-exclusive-look-at-timothee-chalamet-zendaya-oscar-isaac?utm_social-type=owned&utm_brand=vf&utm_source=facebook&utm_medium=social&mbid=social_facebook&fbclid=IwAR31PJYnPQ…
-
me likey
-
ok tak zítra, ber kordy
-
@Amaroun v sobotu máš určitě čas, tak kde?
-
-
Tak kde se sejdeme ty píčo z ryby? Dej adresu a budeš mít šanci poslat mě k zemi. Ty tureckej pokuřovači, jdi radši polykat islámský péra, jak seš zvyklej.
-
-
nádhera jenom škoda že cenzurují ty hovna co tam leží rád bych se podíval na ty bledý ksichty edit: není to orginální video ale jsou tam titulky originál
-
syrská armáda jede hotovej blitzkrieg https://syria.liveuamap.com/en/2020/17-february-proassad-forces-control-the-towns-of-anjara-qebtan
-
scenář psal někdo jiný než u Vikinga
-
23/30
-
bros before hoes asi
-
History Buffs nemám rád, jeho recencou jsou zvláštní a většinou se zaměřuje na jednu věc. Potřebuje to nějakou strukturu.
-
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/rusky-historik-zabil-svou-partnerku-jeji-ruce-nesl-po-meste-v-batohu-40303043 Někde jsem taky četl, že u Slavkova při rekonstrukci málem utýral koně. Ne, že by to bylo horší než vražda ale psychopat to…
-