DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Aviv fail :D
-
-
EA teda nuda :) nic zajímavého včetně Battlefrontu
-
tak já nemám problém když je vymění za něco jiného ale jen aby to nedopadlo jak s Pandurem nebo Gripeny
-
http://www.zing.cz/novinky/36805/tuna-informaci-o-assassin-s-creed-origins-z-noveho-cisla-game-informeru nový Assassins Creed bude z doby vlýdy Kleopatry což je nejlepší možnost :)
-
koukal jsem na Bahna 2017 a bylo tam řečeno že armáda se bude zbavovat Mi-24... nevíte někdo proč? však to není nějak zastaralé ne?
-
@flanker.27 čekám někdy od roku 2012 tak můžu počkat ještě pár měsíců :)
-
-
@Krisa Jaroměř u HK? ta je úplně marná :) tam bych nemohl žít
-
-
@Sagart jenom doufám že boss fight bude víc než 4x zmáčnout nějakou a klávesu a vítezství :D teď ještě hraju poslední DLC k Shadow of Mordor (Bright Lord) a budu to mít vše na 100%
-
-
Gondor má kvóty :D
-
@Mikke jedna věc mi v druhé části vadila ale jinak super New Order byl lepší ale i tak to byla parádní jízda
-
se divím že o tom píšou https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/439947-cnn-aranzovala-v-londyne-hrstku-muslimskych-demonstrantu-do-zaberu.html VERY FAKE NEWS
-
to nechci vidět :D chci Wolfa a ostatní je vedlejší
-
já mám taky 2 - jeden mám na všechny možné registrace (různé weby jako csfd) a ten druhý je pro důležitejší věci (banka, škola, steam)
-
však já mám na mysli stopky na zápasy :) a taky už je potřeba ta kamera
-
je potřeba video a vysoké tresty za herecké výkony ono je to pak přejde
-
-
Ramos je zmrd
-
Kim je magor ale myslím že na to koule nemá aby něco rozjel :)
-
pěkný lodě
-
juchů! příští týden bude boží :)
-
Ubisoft předvede alespoň jednu novou značku
-
@flanker.27 a k čemu to je dobrý? :) vždyť moc lidí to asi nepobere
-
co se ti nezdá? :D
-
-
@Krisa zvládnul jsem pět minut ale je to dobrá výzva/mučení
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/439086-norove-zuri-a-chteji-vratit-penize-palestinci-pojmenovali-zenske-centrum-po-teroristce.html