DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Achileus jaký názor jsi tady nečekal? že Zeman je pro někoho lepší než Drahoš/Horáček? to je na tebe až tak radikalní jo? :D - Zemana jsem nikdy nevolil - volit ho budu jen kdyby se v 2. kole potkal s Drahošem/Horáčkem - neposerte se z toho Zemana
-
@Magister_Peditum dočetl no a flanker ti odpověděl za mě
-
@Monte Karstark ježiš ta Yngland vypadá jako třídní ze základky :D a trochu silnej matroš i na mě
-
@Dreamer tak to já ty díly alespoň proklikám abych se kouknul na zásadní věci v seriálu :) vlastně jsem takhle proklikával většinu dílů od 4. řadyV diskuzi MASIVNÍ SPOILER! LEAK OBSAHU EPIZOD 7 Řady a Diskuze. SPOILER! Komentář od DanielSvatoš 1. srpna 2017
-
@Dreamer já vím...hrůza, teror :roll:
-
@Achileus Zeman pořád lepší než Drahoš/Horáček
-
dobrý materiál na prezidenta https://video.aktualne.cz/dvtv/kubera-trapi-me-fenomen-adolfa-hitlera-tenhle-magor-je-popul/r~217f32d2713c11e78edb0025900fea04/?redirected=1501571372
-
ten teleport už začíná být směšný... nebo TV Westeros má 10 km²V diskuzi Hra o trůny 7×03 - The Queen's Justice: - Ice & Fire Komentář od DanielSvatoš 31. července 2017
-
jasně že nejedná :D motiv je nejasný jako vždy
-
-
ten ve Finsku byl alkoholik/feťák a nebylo to díky náboženství míru
-
tak jsem hrál a dohrál Last of Us a není to zas tak dokonalé jak někteří lidé básní :) příběh šlape dobře ale jinak tam toho moc není je to takový simulátor nošení žebříků a palet
-
@Tyrion Lannister v ČR je spousta hradů a zámků které jsem ještě nenavštívil tak já se nehrnu ani za hranice
-
@svoa00 já bych nejel třeba ani do Francie, Anglie, Nizozemska, Belgie, Švédska
-
- E. Clarke neumí hrát ale to je známo (ostatní ve scéně jsou perfektní) - teď jsem si všimnul že Dickon Tarly je Billy z Black Sails - Missandei je krásná ale je škoda že ve skutečnosti nosí piercing v nose (fuj) - Arya mě nebaví - feminazi squad…
-
Euron sundal dvě ze tří a tak se stal mojí nejoblíbenější postavou v tomto seriálu
-
tak ono se dá najít spousta kvalitních filmů ale mimo hollywood
-
už mi začíná být zle z těch komiksových filmů :) chtělo by to trochu zpomalit ale když to sype...
-
@JoffreyWater co si pamatuju tak sám Robb se to dozvěděl jen chvilku před masakrem a byl jediný
-
@JoffreyWater ale žádný Frey přece nevěděl že je těhotná
-
@sfik a proč bych to neměl zkouknutý den po premiéře? já nemám na práci nic důležitýho a jelikož jsem ještě v sedm hodin ležel v posteli (ale nechtělo se mi z ní vstávat) tak jsem si to pustil co si pamatuju tak o tom těhotenství věděl jen Robb a …
-
- jako pomsta docela slábá (btw jak Arya ví že Westerling byla těhotná?) - mohl by někdo kopnout tu otravnou malou holku do ksichtu? (Mormont) - Cersie byla nudná - pak jsem usnul - probudil jsem se abych viděl nesympatickou E. Clarke
-
tady ještě takový kometář k tomu luk vs zbroj jinak to je super kanál takže doporuču kouknout i na další videa
-
-
@flanker.27 nebo husity to by bylo něco :) a co říkáš na Warhammer? zkoušel jsi to?
-
@flanker.27 tak uvidíme co z toho vyleze ale tipnul bych si něco ze starověku (něco jako rozšíření pro Attilu) co druhá velká hra by mohla být Třicetiletá válka (snad)
-
před pár dny bylo oznámeno že historické Total War se bude soustředit na menší časové úseky https://www.totalwar.com/blog/a-total-war-saga-announce-blog/ nějaké tipy?
-
já koukal na RonRona :( jinak https://www.youtube.com/channel/UCggHoXaj8BQHIiPmOxezeWA https://www.youtube.com/channel/UCctjGdm2NlMNzIlxz02IsXA https://www.youtube.com/channel/UCjFqcJQXGZ6T6sxyFB-5i6A boží kanál o filmech https://www.youtube.com/c…
-
tak to ti neberu :) já jen říkam, že to je je historický film o události, kterou docela znám ale moc mě nezajímá a tudíž mě tolik nezajímá ani ten film :D i když člověk musí být rád za každý historický film když z hollywodu poslední dobou lezou jen …
-
viděl jsem o Dunkirku asi dva dokumenty a nikdy mě ta událost nikdy nefascinovala a tak se na film podívám až doma :)