TeresaGreyjoy
O uživateli
- Přezdívka
- TeresaGreyjoy
- Datum registrace
- Návštěv
- 341
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Myslím, že v tom novém tématu je napsané, že dneska kolem 20:00. Jop, tady je link: http://www.icefire.cz/forum/discussion/51415/bodovacka-2-od-trunu-k-tanci#latest
-
Achjo, tak to pardon, když už to tady bylo. :/ Mě hlavně baví Reek v pozadí.
-
Butch z Pulp Fiction?
-
-
S tím množstvím sexu jsem schopná se vyrovnat, ale nejvíc mě na seriálu štve to prznění charakterů. A Victarion a Euron jsou zrovna tak zajímavé postavy, že by byla škoda je nezobrazit. Vždyť nejde jenom o to, jestli to ovlivní příběh, ale Martin na…
-
-
@heavy_head Jojo, ta stará přezdívka mě štvala už dlouhou dobu.
-
Tak dneska jsem cosi dopsala. Teď už zbývá jenom polovinu vymazat, druhou polovinu přepsat, a je hotovo. 8-} (Musím si ty šílený smajlíky užívat, dokud můžu.)
-
Och! Až teď jsem se dostala na novém fórum a přidávám se ke chvále! Naprosto super práce! A snad je jasný, že jsem trošku změnila nick, doufám, že to nevadí.