alek
O uživateli
- Přezdívka
- alek
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,843
- Poslední aktivita
- Role
- Administrátor
Komentáře
-
Tak je to tu. Komu to uteklo, teď máte příležitost urvat pár posledních lístků.
-
no tak se zase vrátíme k tématu... (a kdo tomuhle dá +1, bude vyloučen! :-)
-
to je hnus, velebnosti :-)
-
musím tu zavést lajkování, abych nemusel psát, že @sarven a @sveva mají pravdu :-)
-
ad speciální epizody - vždycky když vidím první epizodu, mrzí mě, že tehdy neudělali special epizodu ze života Starků - trochu rozvést tu pohodičku, kterou narušuje maximálně Aryou vržený citronový koláč v tváři Sansy...
-
tak český registrační služby zájem neutáhnou, je logický, že použijou něco, co to ustojí...
-
Skvěle zpracováno. Dneska jsem dostal ty podtácky a vypadají skvěle!
-
Tak tu po čase nějaká novinka, která by vás mohla zajímat a se kterou mě snad nikdo ze zdejších rychlíků nepředběhnul :-)
-
Ale pěkný to je, pěkný. Začínám se fakt těšit.
-
Povídky vyjdou v tištěné formě snad na jaře/létě.
-
Nevypadá to zle, naopak, docela jsem se začal těšit, v což jsem teda už ani nedoufal :-)
-
OK, pošlu
-
-
-
Nejvíc mě pobavil skvělý smích Brienne :-)
-
No super. Záleží jak výrazný ty změny budou a jak se případně vyznáš v HTML kódu. Kdyby toho bylo hodně, asi bude nejlepší když ti pošlu zdrojovej kód a opravíš/upravíš to přímo v něm...
-
A Martellové jsou nejlepší, o tom jistě není pochyb!
-
head jen jásá, že jsem po měsících vyplodil nějaký "článek" :-)
-
Na obrazovky se Hra o trůny vrátí 6. dubna 2014. První trailer (nikoli teaser) bude odvysílán už tuto neděli.
-
-
Tak je to tu. (Nezapomněl! :-) 1. místo Michelle - povídka č. 4 (51 bodů) 2. místo Dreamer - povídka č. 11 (48 bodů) 3. místo Baron - povídka č. 1 (45 bodů) 4.-5. místo povídky č. 2 (heavy-head) a 9 (Michelle) (44 bodů) Doufám, že to sedí a nesekl…
-
Jistě zase to zdržuju já. Ale slibuju, že když nezapomenu, večer odtajním autory - aspoň vidíte, že tohle tajemství znám jen já :-)
-
inu jak píšu v článku, brzy by to mohlo vyjít :-) díky za info k MudroslovíV diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od alek 30. listopadu 2013
-
A jinak? Stojí to za koupi? Já vůbec nemám představu o obsahu - kompilát citátů? Ilustrace?V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od alek 19. listopadu 2013
-
No jo Amazon a jeho odhady. Třeba u těch povídek mají snad až srpen 2014 a přitom to má podle Arga u nás vyjít už na jaře. Tak to jsem na to zvědav...V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od alek 17. listopadu 2013
-
ad Mudrosloví - tohle je iniciativa Martinovy společnosti. Pokud mu to má vydělat a učinit ho to spokojenějším, budiž :-) děti nemá žádný encyklopedie se chystá už dlouho, en se to klasicky pořád odsouvá.V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od alek 17. listopadu 2013
-
hehe, já to tak dlouho přepisoval... klasika. Díky!V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od alek 16. listopadu 2013
-
V diskuzi Mudrosloví Tyriona a povídky Dunka a Egga v českém překladu Komentář od alek 16. listopadu 2013
-
ČSSD nic, to Mlha :-)
-
2013 :-)