FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
134689149

Komentáře

  • upraveno 1. května 2011
    MS v hokeji je jenom druhořadý turnaj pro hráče, co vypadli ze stanley cupu. Tím že se to hraje každý rok to podle mě ztrácí na atraktivitě, určitě je to absolutně někde jinde než olympiáda kde hrajou opravdu ti nejlepší a ne jen většinou průměrní hráči z evropy dopněný o pár vyřazených z bojů stanley cup.
  • upraveno 1. května 2011
    austin: No vidíš to jsem se zapomněl zmínit o tom Stanley cupu.... Good point!!!! :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    Fakt jo? A co bylo podle vás MS, když se hrávalo o měsíc dřív a hráčů z NHL se tam dostalo minimum? A kde byla olympiáda před rokem 1998?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. května 2011
    NHL mě naprosto nezajímá, jde tam o h. vedle toho se mi kanadskoamerickej hokejovej styl nelíbí. BTW v Americe to vlastně neni populární, je to někde táááákhle daleko za basketem, baseballem a tim, čemu říkaj fotbal. Nemělo by se to taky rozpustit?
  • upraveno 1. května 2011
    olympiáda, právě díky účasti hráčů z NHL, šla strašně nahoru a to by se stalo i s MS, podle mě by mu jen prospělo, kdyby se hrálo třeba pozdějc v sezóně a třeba jen jednou za 2 roky, ale hlavně s větší účastí hráčů z NHL. Když tam nejsou zastoupený nejlepší hráči jednotlivejch států, tak to přece těžko může něco říkat o tom, kdo je v tu chvíli na světě nejlepší.
  • upraveno 1. května 2011
    NHL mě naprosto nezajímá, jde tam o h. vedle toho se mi kanadskoamerickej hokejovej styl nelíbí. BTW v Americe to vlastně neni populární, je to někde táááákhle daleko za basketem, baseballem a tim, čemu říkaj fotbal. Nemělo by se to taky rozpustit?
    proč by se to mělo rozpouštět jen kvůli tomu, že to není nejpopulárnější sport?
    když se ti nelíbí, nedívej se, ale pořád je to nejkvalitnější a nejsledovanější hokejová soutěž ve který hrajou nejlepší hráči na světě a každej hokejsta chce vyhrát stanley cup a ne MS
  • upraveno 1. května 2011
    No, vidím, že jsem zase prošvih trollování. Já mám na tohle štěstí, vždycky tyhle „hádky“ čtu až zpětně. Díky, že jste to vyřešili tak rychle a sami. A díky za nadhled a povznesení zainteresovaných. Nechci to rozdmýchávat, ale přesně takto se „vydobývá virtuálně respekt“.

    Švédi taky padli? Tak to jsem taky prošvih. Safra, ta naše včerejší výhra nabírá na významu. A jinak, všechna čest Slovákum, sice jsem to bohužel neviděl, ale skoro otočit ten nepříznivý výsledek, to chce velkou sílu (a asi podporu publika).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. května 2011
    austin - Později v sezóně, to jako v létě? :)
    Mistrovství světa je týmová záležitost. Je jen věcí jednotlivých národních asociací jak si to umí zařídit. A je to tým, kdo mistrovství vyhrává. Už nejednou se stalo, že tým nabitý hvězdami z NHL totálně vybuchl a naopak tým poměrně neznámých hráčů oslnil (nádherná vzpomínka na MS 96). Zeptej se mistrů světa co si myslí o tom, že nemají plnohodnotný titul, protože nehráli proti všem hráčům NHL.
    Ostatně, i o kvalitě hokeje v NHL by se dalo sáhodlouze diskutovat.
  • upraveno 1. května 2011
    to je to, že NHL kvůli MS soutěž nepřeruší, problémy koneckonců dělaj i kvůli olympiádě a začínat to hrát na konci května je nereálný, takže nevěřím že se tenhle systém změní.
    Neříkám že tým složenej z hvězd NHL musí nutně vyhrát, ale na MS by měli mít trenéři možnost vybírat ze všech hráčů daný země a vybrat opravdu nejlepší tým, což tak momentálně prostě není.
    a k diskuzi o kvalitě hokeje v NHL - NHL je ve všech směrech nejlepší hokejová soutěž na světě. můžete s tím polemizovat, můžete s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno co se s tím dá dělat.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    Tak minulý rok, se na to drtivá většina českých hráčů z nhl vybodla, i přesto že už v tu dobu S. cup nehráli. A stejně ta parta podřadných hráčů kterým nikdo nevěřil vyhrála zlato.

    Švédi prohráli s Norskem. Ale až na nájezdy. Takže jeden bodík mají.
  • upraveno 1. května 2011
    Tak minulý rok, se na to drtivá většina českých hráčů z nhl vybodla, i přesto že už v tu dobu S. cup nehráli. A stejně ta parta podřadných hráčů kterým nikdo nevěřil vyhrála zlato.
    to nikdo nepopírá i horší hráči můžou bojovat a porazit lepší hráče - viz ukázkovej případ "miracle on ice". Ale prostě nejde srovnávat kvalitu MS a olympiády, která je úplně někde jinde
  • upraveno 1. května 2011
    Moc nechapu kde berete, ze MS ztraci na atraktivite. Pokud vim, tak stadiony jsou pravidelne vyprodane. Organizatori by museli byt uplne tupi, kdyby to chteli prestat organizovat kazdorocne.
    Co se tyce NHL, tu nesleduju, nemam moc rad hokej na malem kluzisti. Kazdopadne je zvlastni, jak vsichni obdivujou NHL, a pritom hraci z nej jsou uplne v soku z divaku a atmosfery na nejakem euro hockey tour v Brne...
  • upraveno 1. května 2011
    jsou atraktivní zápasy Rakousko - Norsko? pro mě ne, jen to zbytečně natahuje celý MS, kdyby zmenšili počet účastníků třeba o čtyři tak by to jen prospělo
  • upraveno 1. května 2011
    To, co je atraktivni pro tebe, nema zadny vyznam. :) Jestli se na takovem zapase zaplni stadion, pak je atraktivni dostatecne.
  • upraveno 1. května 2011
    Myslim, že více než na naplnění stadionu jsou zvědaví na televizní sledovanost :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 1. května 2011
    Myslím, že MS je u diváků mnohem populárnější než nějaký NHL. V Evropě určitě.
    to nikdo nepopírá i horší hráči můžou bojovat a porazit lepší hráče - viz ukázkovej případ "miracle on ice". Ale prostě nejde srovnávat kvalitu MS a olympiády, která je úplně někde jinde
    Tak je jasné, že olympiáda je vzácnější turnaj a hrát na ní chce každý. Proto takovou nabídku hrát v tým na olympiádě jen tak někdo neodmítne. Když bude chtít nějaký dobrý hráč reprezentovat i svou zemi na MS. Tak se na nějaké NHL vysere, pojede si vydělat na chleba do KHL a na začátku května má volno. No ne?
    jsou atraktivní zápasy Rakousko - Norsko?
    Pro mne ano.:D Já třeba Norsku fandím. (pokud nehrají proti nám). A do čtvrtfinále mají šanci se dostat.
  • upraveno 1. května 2011
    To, co je atraktivni pro tebe, nema zadny vyznam. :) Jestli se na takovem zapase zaplni stadion, pak je atraktivni dostatecne.
    o tom zaplnění stadionu zrovna v tomhle případě pochybuju:))
    jinak aby to nevyznělo, já nic osobního proti MS nemám:)) jen by to prostě chtělo nějak líp skloubit s NHL.
  • upraveno 1. května 2011
    O NHL se zajímám už solidní řádku let, dost se tomu věnuji a když tady čtu takové s prominutím plky o tom, že to není nejkvalitnější hokejová soutěž na světě apod tak nevím jestli se smát nebo brečet. Asi by bylo nejlepší brečet smíchy :-D
    Jediné v čem NHL pokulhává za evropou je fanouškovská kultura a atmosféra. V NHL je pro ty lidi každé utkaní takový téměř svátek, který si tam užívají celé rodiny, hromadně nakoupí popcorn. usednou to vypolstrovaných sedaček a cítí se jako v kině případně nekulturním divadle. Občas (2x za zápas) někdo zakřičí " Let's go *zde si doplnte název jakéhokoliv klubu* " A to je vše.
    V tomto je evropa na úplně jiné úrovni.
    Ale vším ostatním nesahá NHL žádná jiná liga ani po kotníky. Od zázemí, přes rychlost, kombinace, nasazení, po kvalitu hráčů, prestiž, finance atd. Zeptejte se samotných hráčů, co vám k tomu řeknou. Vzhledem k mé jisté vedlejší činnosti jsem měl možnost osobně jednat s poměrně velkým množstvím hráčů bez ohledu na věk, či zkušenesti a věřte, že by vám řekli to samé.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. května 2011
    Austin: Spíš se ty nedívej na MS. Ty jsi tu s tím začal, jinak by mě nenapadlo se do snobáckýho severoamíckýho svátku vůbec navážet. Ale je to vážně nuda a nelíbí se mi styl. A není komu přát, ty týmy pro mě absolutně nic neznamenaj.
    Expendable: V NHL se kombinuje? Zajímavé :) BTW v kolektivním sportu je nejvíc vidět, že celek není totéž, co součet částí. Motivace, touha se předvést, to hvězdy z NHL na MS zpravidla vůbec nepředváděj, když se tam tu a tam dostanou. Neni to pro ně dost finančně ohodnocený a nemusej na sebe poutat pozornost, narozdíl od těch, co se snažej prosadit. Jejich účastí zpravidla tým nic nezískává (i my v tom máme bohatý zkušenosti).
    Jediné v čem NHL pokulhává za evropou je fanouškovská kultura a atmosféra.
    A o to právě jde.

    Nevada: Amen

    Montezuma3:Amen
  • upraveno 2. května 2011
    Jediné v čem NHL pokulhává za evropou je fanouškovská kultura a atmosféra.
    To jistě neplatí obecně. Jsou města s dlouholetou (desítky let) tradicí, kde je hokej sportem číslo jedna. např. Montreal, Edmonton. Atmosféra a fanouškovská kultura tam je na velmi vysoké úrovni. Jinak jsem si nevšiml, že by NHL v tomto ohledu obecně pokulhávala např. za KHL či extraligou.
    Motivace, touha se předvést, to hvězdy z NHL na MS zpravidla vůbec nepředváděj, když se tam tu a tam dostanou.
    Tak s tím nesouhlasím. Jde o přístupu jednotlivce a je jedno jestli je z NHL či KHL. Když jsem na MS světa v minulých letech viděl hrát například Ovečkina, tak klobouk dolů, ten kluk fakt do toho šel naplno. Když vidím hrát Eliáše nebo Havláta, opravdu se mi nezdá, že by do toho dávali míň než Hubáček nebo Novotný.

    MS v hokeji nebo basketu samozřejmě nemá takovou prestiž jako MS ve fotbale. Ale zkuste zase srovnat fotbal a basket nebo hokej na OH. Prostě každý kolektivní sport má nějaký svůj velký svátek a pak nějaký ten svátek či svátky menší. Já se taky nejvíc těším na ty největší, ale rád si užiju i ty menší:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. května 2011
    Tak s tím nesouhlasím. Jde o přístupu jednotlivce a je jedno jestli je z NHL či KHL.
    Mluvil jsem především o kanadských a amerických hráčích, ale dle mého se to ve větší míře týká i Evropanů. Je samozřejmě vždycky několik těch, co rádi reprezentují, ale IMHO je jich výrazná menšina (aspoň u většiny nezaznamenávám tlak na kluby, aby je na MS uvolnily).
    Nicméně to není klíčová záležitost debaty. Souhlasím s tím, že
    Já se taky nejvíc těším na ty největší, ale rád si užiju i ty menší
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. května 2011
    Norové vedou nad USA 2:0. :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. května 2011
    JJ, zjistil jsem, lol. Nějak to favoritům letos nejde.
  • upraveno 2. května 2011
    Nory nějak nahecoval ten náš vzájemný zápas minulý rok, který dopadl tak jak dopadl :-D
    Ale jsem rád, že se to prakticky každým rokem více a více vyrovnává :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. května 2011
    No, aspoň naši to dnes nenechávají na náhodě.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. května 2011
    NTV, jen jsem to dopsala a oni tam šoupli dva další kousky -5:0.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. května 2011
    Škoda toho trestnýho střílení, ale jinak paráda. Až je mi Dánů líto, loni to měli rozjetý pěkně, letos to zřejmě nezopakujou. Taky bych rád, aby se to víc vyrovnalo, než aby se pořád střídaly čtyři týmy.
  • upraveno 2. května 2011
    Tak USA už srovnalo, to je škoda. Snad to ještě Norové zvládnou, přál bych jim to.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. května 2011
    No do hajzlu. Oni to otočili na 4:2! Hajzli jedni prouhatý z hvězdičkama.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 2. května 2011
    O přestávce je nejspíš motivoval sám velký Obama: "když jsem sejmul Láďu, co můžu asi udělat s váma?"
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.