Poradna

upraveno 23. července 2012 v Rozličný pokec
web je plný mudrlantov, ale občas sa oplatí poradiť v úzkom kruhu ľudí, ktorých poznáte. niekto vie aké televízory sa oplatia kúpiť, niekto sa rozumie do opravy auta a niekto....

Kutilovia a odborníci, toto je miesto kde budete velebení nami, čo majú veľa otázok.
1697071727375»

Komentáře

  • @Zik23 Aaaah bohudíky nebo aspoň tobě ;)
  • Ach ty internety... Jakého používáte emailového klienta? Office nemám. Měl jsem jakýsi eM client který byl fajn, ale zjistili že tam mám firemní email a zablokovali mi to kvůli licenci. Hromopták mi těžce nevyhovuje...
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Jen to zkusím...jaké máte tarify? Budu měnit a chci nějaké tipy, 8 giga dat mi cca stačí, k tomu nějaké ty SMS a free volání. A co nejlepší cena, u židů z o2 už nechci být ani měsíc navíc. :wall:
  • @Benji tady si musim pohlidat odpovedi. Tarif nemam. Operator mam kaktus. Neni to uplne vyhodny. Ale kdyz chytnu dobijecku kreditu kdy daj dvakrat tolik co platis tak to jde. Kdyby byl tarif par gb, par minut a nejaka smska treba za 200 tak bych se nezlobil...
  • @Benji Taky tarif nevedu. Teď mám sazkamobil. Jako, jestli to je nějak výhodnější nevím, ale mi to vyhovuje. Za dobití za 300 dostanu 1GB na měsíc s tím, že po vyčerpání FUP se rychlost sníží na 32kbps a to na posílání zpráv stačí. Další GB na měsíc stojí 100 Kč a těch 300 Kč mi vydrží ty dva měsíce s tím, že většinou je utratím za obnovu netu a zbytek na volání.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Přidávám se do klubu, tarif taky nemám. Mám Čez, internety v telefonu používám jen přes wifi (a kvůli mně jsou tak drahý). Peníze za telefon chtějí poslat, když útrata přeleze 100Kč, platím většinou ob měsíc. Operátoři mě chtěli ulovit na slevu 50% z mého tarifu, když jsem jim tohle vyoslila, rozloučili se a už nezavolali :).
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    Zdravím, má tady někdo zkušenosti s opakovaným zapisem předmětu na ff uk? Naneštěstí jsem jeden předmět neudělal ani na třetí pokus a studium se mi kvůli tomu končit nechce, jakákoliv informace předem vítaná.
  • Zkušenost nemám, ale co vím, šlo vždy požádat o "děkanský" termín. Já studovala na jiné uni, a tam se buď podařilo předmět (po dohodě s vyučujícím a přes studijní oddělení) odepsat, jako kdyby vůbec zapsán nebyl, a pak tedy zapsat znovu a jakoby napoprvé, a nebo se žádalo o děkanský termín. Pokud udělen nebyl, bylo nutné studium ukončit, podat novou přihlášku a nechat si všechno, co šlo, uznat...
  • upraveno 22. září 2019
    Ja som tiež študovala na inej univerzite,ale mám podobnú skúsenosť...Takisto som "pokazila" jeden povinný predmet z prvého ročníka(Histológia),ale po dohode s učiteľom som išla na študijné oddelenie,kde mi ten predmet opäť zapísali do rozvrhu a urobila som ho v druhom ročníku.Záleží na tom,či si "pokazil" iba skúšku,alebo aj zápočet...Ja som bola tá druhá možnosť,preto som musela znovu absolvovať cvičenia.Takisto si treba dávať pozor,či ten inkriminovaný predmet "nenadväzuje" na iný predmet(napríklad na mojej univerzite Cytológia a Anatómia nadväzujú na Histológiu a Molekulová biológia nadväzuje na Genetiku)...Ak áno,tak sa nedá absolvovať druhý predmet bez dokončenia prvého predmetu.V každom prípade sa opýtaj vyučujúceho alebo niekoho na študijnom oddelení,čo máš robiť...Určite sa nájde niekto,kto ti poradí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.