Marvel >> vše sem

upraveno 28. dubna 2018 v Film a televize
Bude rozumné když tento kolos bude mít samostatné vlákno, stejně jako StarWars (a ne, DC si samostatné vlákno nezaslouží)

Nějakou dobu po premiérách, prosím, používejte spoilery, přeci jen se tu diskutuje o celé sérii ;)
na druhou stranu pokud si tu přečtete něco co jste nechtěli, tak neskuhrejte :D
189111314

Komentáře

  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Tyrion Lannister presne tak nejak ako si to popisal som si to usporiadal aj ja po filme a som s filmom celkom spokojny
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 30. dubna 2019
    @Tyrion Lannister
    Všem doporučuji, kdo má možnost IMAX, nelituji jediné koruny, kterou jsem do toho vrazil (a ano stejně jako jsem loni mohl na oba BP a IW v jeden den, tak jsem mohl i letos, protože narozdíl od vidlaků typu @Sagart si to v našem šalinami zamořeném městě můžeme dovolit )
    Jít do IMAXU kvůli několika sekundám apokalyptické scény pochodu Thanosovy armády, která byla vážně cool, asi úplně nemám potřebu :-) Bylo tam snad i něco jiného zajímavého? Na Hail Hydra scénu mi stačí obyčejné kino :P
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. dubna 2019
    @Sagart Tak samozřejmě přeci souboj Tonyho Starka s Nebulou na začátku, což patří mezi nejlepší souboje v dějinách kinematografie :P Napětí se dalo krájet, překonat už jenom chystající se bitva mezi serem Twenty Goodmanem a High Ground
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister To je dalších pár sekund navíc ;) navíc to po chvíli utne trailerové drama a symbol amerického ženství :-k
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 30. dubna 2019
    @Sagart @Tyrion Lannister
    To je dalších pár sekund navíc
    Ale prosím tě, oba víme že čas ve filmu plyne odlišně, jak již bylo řečeno :twisted: :twisted: :twisted: :-P
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister To je fakt, bylo to jako sledovat prodloužený Two days of Ultron který byl pocitově tak 4 hodiny dlouhej :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Sagart V Marvelu mají zajímaovu představu ohledně toho, co znamená slovo Age =D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister Jako ten film trval doslova věky :D jsem musel přetáčet což je něco co jsem si nedovolil ani u prvních Avengers nebo Padesáti odstínů :D
  • upraveno 30. dubna 2019
    Hele, ale stále mi vrtá hlavou, jak mohl kapitán používat ty blesky? Odin v thorovi 3 jasně řekl, že kladivo jen mělo thorovu moc usměrnit a on mohl blesky metat i bez něho. Nebyl přeci "bůh kladiv".
  • @Tyrion Lannister Stormbreaker měl nově a neuměl s ním mířit no a co? :D
  • upraveno 30. dubna 2019
    @Magister_Peditum Prostě kladivo umí generovat blesky stejně jako Thor? Já to celou dobu chápu tak že do Ragnaroku Thor využíval potenciál kladiva a po rozbití Mjolniru začal používat svojí sílu. Ostatně od té doby mu žhnou očička, to se do Ragnaroku nedělo pokud se nepletu.

    Mě to přišlo hezký že si captain to kladivo vzal. Prostě byl hoden.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    sfik napsal(a):

    Nevada

    (Kde vlastně Rogers ten štít vzal? Šlohl ho v nové staré nové realitě Starkovi z garáže?)
    Tony mu ho přivezl autem, když přišel makat na stroji času.
    Ne, ten starý Rogers na lavičce. Vytáhl štít celý, pěkně nablýskaný a předal ho nástupci. Technicky - teoreticky by ho neměl mít vůbec.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Nevada mozno je tych stitov viac
  • upraveno 30. dubna 2019
    @Nevada Možná je to ten stejný štít rozbitý Thanosem. A prostě blacksmiths z Wakandy ho zkrátka oservisovali či vyrobili ze zbytků/z nového vibrania úplně nový.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Nejdražší šlofík :-D =D =D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!


    Kang the Conquerer na mne působí jako záporák, který má jediný potenciál dostihnout Thanose v hloubce. Padouch, co bojuje proti Avengers za záchranu vlastní časové linie to zní hodně dobře stejně jako že by první díl mohl končit okupací Země a druhý by Avengers vedli odboj a pokusili se Kangovu vládu svrhnout. Sice není tak velká hrozba jako Thanos na větším měřítku, ale určitě si to dovedu představit dobře. Co myslíte vy?
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Tyrion Lannister Adam Warlock a zlaty dementi
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Edem Adam Warlock je složitější, protože aspoň co jsem tak pochopil v komiksech je to klaďas ale tak uvidíme
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Tyrion Lannister no to mozno. Ja si myslim, bol ukazany v Guardians + Guardians su teraz s Thorom isto sa prida aj kapitanka marvel lebo moze tak to mas znova kopec charakterov pokope a z toho moze byt aj nieco na dlhsie( kedze zaporaci, ktory sa tam objavia na aspon 2 filmy zarobia viac)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    upraveno 4. května 2019
    Tady je něco o Thanosově kudličce. Vypadala pěkně, to ano, ale přepůlit jí sám sebe bych nechtěl :-)
    Autor se sice každé video zaprodává někomu jinému ale postřehy má dobrý :D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Kdo neviděl Avengers: Endgame, tak nekoukat.)
  • Po Avengerech je pro mě tenhle Spiderman asi zatím největší sympaťák a představitel mi na něj perfektně sedí :-)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Nevada
    Nevada napsal(a):

    (Kdo neviděl Avengers: Endgame, tak nekoukat.)

    Ten Karlův most =D Těším se, i když není úplně jistý zda Mysterio říká pravdu, každopádně Gylenhaala mám rád ze Zdrojového kódu a Zmizení a větší část pro Samuela L. Jacksona taky potěšila. A jsem rád, že teda Endgame má následky pro další filmy.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Tyrion Lannister ako myslel som si, ze som presyteny marvelovkami a aj ostatny a trosku sa pocet vlastnych komixovych filmov zmensi ale musim povedat, ze na toto sa tesim a new new spidey ma potencial
  • @Tyrion Lannister tak nekdo rika ze Mysterio bude zaporak ale me tak vubec nepripada. Asi nejaky sokantni moment
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik Tam je otázka Mysterio v komixech je padouch (pro zajímavost v originálním komixu Logan Mysterio oklamal Wolverina do toho, aby zabil ostatní X-Meny pomocí iluzí nikoliv Xavier) jenomže na druhou stranu je tu pak Captian Marvel, kde to otočili takže ze Skrullů byli klaďasové a Kree byli záporáci (myslím teď už snad černit nemusím) takže může to jít oběma způsoby. Každopádně pokud je padouch, tak to maskují výborně.

    Což mne přivádí k myšlence na Adama Warlocka, ten je v komiksech klaďas, ale když Žlutá pojmenovala ten sarkofág Adam, tak to působila spíše jako úvod pro padoucha, tak je možný, jestli si i s tímhl nepohrajou.
  • @Tyrion Lannister Adam Warlock me napadl ze jeho origin by mohl byt jako antihrdina. Nebo rovnou zaporak co prejde na druhou stranu. Ostatne takovejhle origin tu jeste nebyl. A po tolika filmech je originalni film zazrak natocit
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @sfik To by bylo hodně dobrý, já si myslím, že už jenom to, že si nejsme jistí z trailerů, zda je postava hodná či zlá je velmi dobré znamení a jsem zvědav :-)
  • JoserJoser persona non grata
    Nevada napsal(a):

    (Kdo neviděl Avengers: Endgame, tak nekoukat.)

    Ačkoliv jsem Endgame neviděl a ani se nechystám, tak je tenhle trailer hodně špatnej a ani Gyllenhaal v něm není zajímavý a ten je zajímavý vždy ve všem, ale tak mě nebavil už Homecoming, prostě nejsem cílovka. Jestli je ten spoiler nástin multiversa a to, že mutanti se odněkud vzít musí, tak meh.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.