Sranda topič

upraveno 29. srpna 2017 v Rozličný pokec
Videa, Audia, Obrázky, vtipy atd co vás pobaví...

Prosíme, nevkládejte obrázky, videa, ani cokoliv dalšího, co nějak souvisí se seriálem, nebo z něj vychází. Pro takové účely je v kategorii Seriál vhodná třeba tato diskuze.

A já začnu tím jak se vyznamenala slovenská televize :-D
1340341343345346354

Komentáře

  • @Krisa @Aviv ve skutecnosti to bude asi vazane na jizni cechy. Mona i na konkretni lokalitu - prirodni pamatku. Napadla me rozmberska ruze s vcelou. Ale nejsem grafik abych neco takoveho spachal sam (čti: aby to nejak vypadalo). Jeste jsem si poridil pinterest a hledam inspiraci i tam. Tak je jeste ve hre nejakej medved vtipnej a nekolik verzi lisek... vcela a ruze prece jenom neni tak originelni :)
  • Proč lišek? Myslím, že by to mohlo být hezké, ale neumím si představit spojitost a zajímá mě.
  • upraveno 6. března 2019
    Liška jen jako takový lesní motiv..
    image

    image

    image

    Ten medvěd by neměl mít na hlavě teda hrnek ale možná včelu nebo tak něco :D Jinak je to těžký, hledám něco co se líbí mě - totálnímu cynikovi, zároveň chápu že to musí případného kupujícího trknout do oka aby to chtěl...
  • upraveno 6. března 2019
    Ale ať nejsme úplně off topic tak včelí memes mám rád :-D

    image

    Trochu nespravedlivé ale.. :D
    image

    Jinak samozřejmě můj obličej po žihadle mezi oči by byl samostatný meme :D
  • Hodně líbí letokruhy s krajinou kolem. Ale méďa taky fajn.
    Dobré... :D
    A víš proč včely mají med? Protože mají královnu. Kdyby měly premiéra, taky by měly hovno.
  • @Aviv Vosy a sršni mají královnu, proto mají hovno a ne med. Včely mají matku ;) ;) ;)
  • Tak já se přidám :D

    image
    image
    image
    image
    image
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Já bych si koupilacokoli s medojedem
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. března 2019
    A to jsem tuhle viděl kus dokumentu o sršních mandarínských, jak se z Asie rozšiřují do Evropy. Proti nim jsou naše vosy (i sršni) ještě zlaté, protože oni jsou fakt agresivní.
  • Takže nás čeká niečo podobné tomu, čo mala Amerika s včelami?
  • @flanker.27 Tyhle potvory?
    image

    Já teda zachraňuju z vody včely a čmeláky a vosy taky nechávám na pokoji, pokud si nezačnou první, ale tady na to bych vychrstla kýbl chemie.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. března 2019
    Jo. I když se právě dočítám, že ve skutečnosti informace o invazi do Evropy je zaměnily se sršní asijskou (která ovšem není o moc příjemnější).

    Mě osobně stačilo, když v nám v 90. letech létaly na chatě po zahradě neše sršně obecné. Ony nebyly vůbec agresivní, naštěstí, ale bylo to jako kdyby tam létaly stovky malých vrtulníčků. Pak silničáři porazili jednu starou třešeň u silnice, kde měli hnízdo, od té doby, tj. víc jak dvacet let, se tam neobjevily. A teď když to porovnám s těmihle potvorami, co jsou dvakrát tak velké a ještě agresivní...
  • upraveno 6. března 2019
    @flanker.27
    image

    Jo, hmm, to je hned lepší :D

    Pro ty, kdo to nevědí - tyhle mrchy samozřejmě žerou i naše známé včely a jsou schopné v úlu během chvíle udělat holocaust, ale včely aspoň objevily způsob, jak je za cenu obětí zabít. Prostě kolem sršně udělají pevný shluk a postupně v tom shluku zvýší teplotu až na nějakých sedmdesát stupňů, čím sršeň zabijou.

    image
  • Vypadají děsivě.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Huš, tady snad má být sranda a ne takový potvory, brrr!
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Když sranda, tak Včelí medvídci



    (Prý to původně měl zpívat Orlík, ale považoval text za příliš rasistický...)
  • upraveno 6. března 2019
    Můžeme být rádi že klasická v ČR známá sršeň je takový flegmatik. Ty mandarínky co o nich psal nahoře flanker jsou fakt pekelný. Zabijí i docela dost lidí, ti co přežijou mají trvalé následky. Afrikanizovaný včely v US jsou proti tomu legrace. Ty totiž nejsou víc/míň jedovatý než ty naše. Problém afrikanizovaných včel jde popsat následovně:

    Včela medonosná třeba kraňka (to co lítá v různých plemenných modifikacích u nás) je sympaťanda, když ji vlezeš do dráhy letu, možná tě štípne, když si stoupneš 2 metry před úl do jejich runway dráhy tak tě jich štípne několik. Když budeš sekat sekačkou kolem úlu, tak tě jich štípne třeba.. 20 .. no big deal. (pokud budete sfik, který otevře úl a zhasne mu dýmák a nemáte je čím zaplašit a zapomene si vzít klobouk, tak máte problém, ale to je jiný story :D )

    Afrikanizovaná včela má zcela zásadní problémy se zvládáním hněvu (doporučoval bych nějaký seminář anger managementu), pokud budete dřevorubec kácející motorovou pilou strom cca 500 metrů od jejich obydlí, vyletí jich pár tisíc a bez ostychu na vás zaútočí, protože.. "bad vibes" :D


    A děkuju za ty memy, udělaly mi ohromnou radost :D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @svoa00 To je fajn, ale měl jsem za to, že tohle umí jenom čínské včely. Ty evropské se takhle bránit neumí.

    Jinak nejlepší Hornet je tahle:
    image

    Naopak nejhorší ze všech jsou americké červené/černé vosy, kterým nedělá problém sejmout tarantuli. Paralyzují ji jedem a nakladou do ni vajíčko. A malá vosička je ještě větší drsňačka než její máma. Hned po vylíhnutí totiž vyžere pavouka pěkně zevnitř. Samozřejmě zaživa.
    image
  • Takových vyžíracích hmyzáku je víc. Máloco má na tuhle breberku. https://www.wired.com/2015/01/absurd-creature-of-the-week-strepsiptera/
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Říkal tu někdo něco?

    image
  • @flanker.27 Ale ne... už zase!

    image
  • @Monte Karstark
    tohle umí jenom čínské včely. Ty evropské se takhle bránit neumí.
    Pravdu má, chlapec! :)

    @Terezička Co to je za film? :-D Pamatuju si to z dětství ale jenom strašně matně, vím že to na mě nechalo strašnw silný dojem :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik Spaceballs.
  • @sfik jak píše Flanker, je to film Spaceballs. Dokonce je momentálně na youtube.

    Tmavá Helma: Ještě než zemřeš, měl bys o nás dvou něco vědět, Lone Starre.
    Lone Starr: Co?
    Tmavá Helma: Jsem bývalý spolubydlící bratrance synovce bratra tvého otce.
    Lone Starr: A čím nás to dělá?
    Tmavá Helma: Vůbec ničím! A právě tím se za chvíli staneš...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Terezička Sundej si zatraceně tu helmu!! Jak mám vědět, že na mne pod ní neděláš ksichty =D

    image
  • JoserJoser persona non grata
    :twisted:

    image
  • Ok, tohle je fakt bezva. :-D
  • JoserJoser persona non grata
    Teletubbies of the Rings

    image
  • JoserJoser persona non grata
    Tak!

    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.