Sranda topič

upraveno 29. srpna 2017 v Rozličný pokec
Videa, Audia, Obrázky, vtipy atd co vás pobaví...

Prosíme, nevkládejte obrázky, videa, ani cokoliv dalšího, co nějak souvisí se seriálem, nebo z něj vychází. Pro takové účely je v kategorii Seriál vhodná třeba tato diskuze.

A já začnu tím jak se vyznamenala slovenská televize :-D
1339340342344345354

Komentáře

  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 4. února 2019
    Měli ho vzít normálně ven, místo toho řvali a mlátili do lavic tak, že je nebylo slyšet.

    image
  • S tebou musí být v životě fakt děsná sranda... :roll:
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 5. února 2019
    @Amaroun Neni no :'-(
  • JoserJoser persona non grata
    :twisted:

    image
  • JoserJoser persona non grata
    příspěvek k aktuálnímu boji SPD za to lepší v nás, no zkrátka Tomio na castingu :twisted:

    image
  • JoserJoser persona non grata
    k víkendovému sněmu Ano

    image
  • JoserJoser persona non grata
    Tak!
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 5. března 2019
    Britové čekají na návrat Krále Artuše z Avalonu, Češi čekají na to, kdy vyjedou Blaničtí rytíři z hory a čtenáři Písně čekají, kdy Martin vydá Vichry.
  • Takých rytierov máme aj my. Spia vraj niekde pod Sitnom. :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Aviv vojsko trpezlivo čaká v pivnici =D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Hrr na ně! Bijte je! Mor ho! =D
  • AvivAviv
    upraveno 5. března 2019
    "...detvo môjho rodu, kto kradmou rukou siahne na tvoju slobodu a čo i tam dušu dáš v tom boji divokom, mor ty len, voľ nebyť, ako byť otrokom." Tuhle pasáž mám už vypálenou do mozgu.
    Nejaké podobné básničky máte i v Česku, či?
  • @Tyrion Lannister počkej, to jako že Vichry vyjdou, až bude čtenářům nejhůř? :spike:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 5. března 2019
    @CervenKa Přesně! Protože nikdy nebude tak hrozně, aby nemohlo být hůř =D
  • Jen my včelaři jsme nesložili ruce do klína a proti včelímu moru založili iniciativu "Hrrr na mor" :D
  • A jak na to jdete?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ze všeho nejdříve jsme si zvolili předsedu, jeho zástupce, tiskového tajemníka a kontrolní komisi. Bez funkcionářů nemůže žádná iniciativa přežít :twisted:
  • upraveno 5. března 2019
    No, náhodou ne. Jak mám k ČSV řadu výhrad, tak tohle je celkem praktické. Jde o organizvané odebírání vzorků, rozbory atdp. v rizikových oblastech. Jak jistě (ne)víte tak mor se neléčí, úly se rovnou pálí..
    Kéž je morové pásmo daleko a nikdo ke mě nic nepřitáhne!
  • Je i nějaký druh prevence, něco typu "když se bude dělat tohle, šance, že se naše holky nakazí, se sníží", nebo je spolehnutí jen na karanténu a likvidaci?
  • @Aviv Ne. Jediná "prevence" je že když kupuješ včely případně je převážíš z okresu do okresu, musíš mít udělané testy že převážíš zdravé včelstvo. Další věc je, že udržuješ svoje vybavení v čistotě, jednou použité úly a i jiné dřevěné komponenty dezinfikuješ a v žádném případě nepoužíváš úly a vybavení po starých včelařích. (třeba nerez jo, ale dáš to vyvařit/vydezinfikovat).
  • Teď mě spíš trápí návrh a grafika etikety. Chci něco pěkného, vkusného, vtipného - ne nějakou erární šitku z internetu kterých je ke koupi dost a dost.. :D
  • AvivAviv
    upraveno 5. března 2019
    Predáva niekto med s obrázkom včielky Maje? Pod tým by mohlo písať "overená kvalita", "tradičně dobré", "chuť vašeho dětství", nebo tak něco. :D
  • @Aviv To je přesně ten směr kterým se nechci ubírat :-D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Já hlasuji za tvého avatara. (Máju nemám ráda, neměla jsem ráda a asi ani nikdy ráda mít nebudu.)
  • AvivAviv
    upraveno 6. března 2019
    Ale napsat jsem to chtěla moc. :D
    Možná by to šlo vázat na lokalitu, kde ty včely máš. A roční období, ve které byl med nasbírán. Jako... Jihlavské léto. Chuť všeho co je hezké a živé na daném místě v danou dobou je koncentrována v hrnečku medu. A ne fotka, ale někým nakreslené místo z dané lokality jako etiketa. Mám dojem, že se dá udělat a něco jako pruměrná barva prostředí (vědci takhle došli k závěru, že vesmír je v pruměru béžový) a v téhle barvě byl mohl být podklad. Už se někam blížím?
    Pejskovskej avatar taky dobrej.
  • Mně ta tématika chytla...

    image
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.