1555658606166

Komentáře

  • obří plyšák...

  • Úplne vidieť ako tomu psíkovi tečú nervy.
  • image
    tenhle je fakt supr :D
  • @Dreamer Něco podobného dělal kdysi brácha našemu nebožtíku Bakovi. Udělal to třikrát a pak mu Bak scvaknul zuby těsně před nosem. Pak už si to brácha nedovolil.
  • Nebezpečný predátor v akci...

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    No ne, že jsem čuměla na kocourky, až mi zdrhl hrášek :oops:
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ťuťuťuťuťuťuťuťuťu :oops:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • Wow... 8-O
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • Pod krmítkem to u nás vypadá jak scéna z hororu, zůstaly jenom nožičky a kupa peří, nikde stopy po packách, ale už nějakou chvíli se nám okolo krmítka potlouká tenhle krasavec...
    image

    loni nám zase sýkorky stresovala poštolka, ale tu jsem letos neviděla
    image

    jinak letošní nejčastější strávníci jsou klasicky sýkorky, vrabci, kosi a občas zavítají i tihle...
    image

    image

    image

    image

    včera se poprvé objevil i drozd
    image

    ...a hrdličky už asi dolítaly, vzhledem k té pohromě dnes někdy zrána. Jak vypadá ptačí osazenstvo u vás? :)
  • U nás klasika- sýkorky vrabce a párkrát som videla aj sojku. Drozdík je už taký domáci, je na záhrade celý rok (v lete obžiera ríbezle :evil:) ani sa nebojí, príde k nám celkom blízko a každý rok sú aj mláďatká :-).
  • Sýkorky, veľké aj belasé a tuším som zazrela aj pár uhelníčiek. A na ne je agresívny ten zvonek zelený. Jiné jsem neviděla. Vrabce akoby sa odtiaľ odsťahovali.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Tak tady u nás je to ve velkém tahle drůbež:
    image
    image
  • @Dreamer Prosím Tě, pošli toho sokola nebo co to je k nám. Hrdliček jsou tu mraky a potřebujeme se jich zbavit. Vypadá to tu jak z hororu; holé větve stromů a na nich desítky hrdliček čumících nám do oken.
    Jinak na krmítku máme sýkorky, vrabce, zvonky, červenky, občas strakapoud, žluva a celé to konrolují sousedovic kočky. Ale jen z povzdálí, protože zahradu má pod palcem náš pes (a ten ptáčky nežere, snad).
  • Musíš občas vzít psa domů, hned máš krmítko pro kočky
  • @brbr je to krahujec :) hlídkuje na střeše nebo si sedne do patra na okno a vybírá si večeři a hrdličky od té doby, co jednu zdlábnul přestaly lítat. Teď ovládá krmítko kos a strašně se u toho rozčiluje.
  • upraveno 12. ledna 2017
    U nás jen pár odvážných sýkorek, bydlíme v paneláku, máme dva kocoury a ti mají krmítko místo kina. Přestěhovala jsem ho z kuchyňského okna do ložnice, ať mají ptáčci klid, jenže kocour se naučil otevírat dveře :wall: A neustále za sebou zamykat,to je vážně na hlavu.
  • @Dreamer Tak jdu shánět krahujce. :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    U nás jen sova, ale ta taky sežere, na co přijde =D
  • Belatris napsal(a):

    U nás jen pár odvážných sýkorek, bydlíme v paneláku, máme dva kocoury a ti mají krmítko místo kina. Přestěhovala jsem ho z kuchyňského okna do ložnice, ať mají ptáčci klid, jenže kocour se naučil otevírat dveře :wall: A neustále za sebou zamykat,to je vážně na hlavu.

    Jak dokáže zamykat?
  • Na hlavu je, že my musíme stále zamykat, aby si právě neotevřel. On je celkem dost šikovný, otevírá si i šuplíky a skříně.
  • AvivAviv
    upraveno 13. ledna 2017
    Jo takhle...
  • AvivAviv
    upraveno 13. ledna 2017
    A už k nám přilétli i drozdi!
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    image
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Oboje boží =D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.