Novinky z natáčení 6.řády GoT

upraveno 4. srpna 2015 v Seriál Hra o trůny
Natáčení se kvapem blíží a mi bychom si tu mohli udělat někde prostor, kde můžeme sledovat cast, případně později trailery apod. Pokud se někde objeví informace například o nejmenovaném Jonovi, jestli žije, je mrtev, bude oživen nebo spálen, použijte prosím spoiler. Asi spíš jenom pro pocit, protože až ta informace prosákne, tak o tom budou vědět stejně úplně všichni. Ale platí to i o dalších potenciálních spoilerech :)
11617192122

Komentáře

  • @Sagart kosmetika a móda je ten nejmenší problém seriálu :D to bych fakt neřešila...
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Dreamer napsal(a):

    @Sagart kosmetika a móda je ten nejmenší problém seriálu :D to bych fakt neřešila...

    Náhodou, musím odporovat. O módu mají vcelku zájem. Třeba Theon v páté sérii. Ten byl vrcholem umění jejich módních návrhářů a stylistů :D
    Nicméně k tomu Branovi. On chodí!!!!!!
  • Ještě k tomu Branovi...vždyť vypadá na 20, to už je jen drobnůstka, jestli změnil účes :D a nejspíš je to jen nějaká jeho vize, pochybuju, že se někdy Bran osobně potká s Jinými.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Dreamer Nicméně ten jejich kapitán vypadá cool. I když je to jen vize :-)
  • KOukám, že po měsících ticha a klidu se to tu rozjelo :D No nevím co si o tom myslet ten trailer mi příjde nevím takový nic neříkající, krom, že dany bude zase nesmyslně cestovat přes půlku světadílu :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @p1e9t9r2 Danyin příběh potřebuje vatu, než v sedmé sérii hrdině, jen se svými draky zničí Bílé chodce :-)
  • Sagart napsal(a):

    Takže všichni zde řešíte Tower of Joy, Boltony a to, zda bude Theon ještě čehokoliv schopnej a opomíjíte jednu zásadní otázku.
    Je-li tam to, s tím Night kingem Bran ve své vizi, jak tvrdí Neumírající na Edně, co se mu to u Nedova meče stalo s vlasy. To mají Děti lesa takové rozvinuté kadeřníky? Tož, to doufám, že najdu nějaké to jejich kaděřnictví, či co. Podle jeho sestřihu mají zřejmě nejobratnější žiletky a nůžky v celém Westerosu :D

    Taky mě napadlo jestli j to Bran. Zásadní mi ale kromě jeho účesu přijde taky to, že stojí na vlastních nohách
  • @Dlady na tom mi nepřijde nic zásadního.. ve svých vizí normálně chodil už dřív..
  • @sfik Je fakt že mě nenapadlo, že by to mohla být zase vize
  • @Dlady Všichni všude brečí že Bran stojí na vlastních ... Nechápu jestli jsou ti diváci takoví ignoranti nebo jen trollují fora :-?
  • @Khardoom nejsou ignoranti, jsou jen škodolibé zrůdy které chtějí aby Bran zůstal mrzáčkem do konce života :twisted:
  • Mě spíš zarazila změna herce Nočního krále. V traileru má takový divný nos. Tuctoví Bílí chodci vypadají mnohem líp.
    Taky jsem zvědavý na to, jak dopadne Davos, když očividně chce zabít ty šmejdy. Takový Alliser Thorne by mohl být nad jeho síly.
  • Z dvou největších hráčů ukážou na sekundu Malíčka a Varyse raději vůbec... Zajímalo by mě jak dlouho se Pavouk v Meereenu zdrží než půjde udělat to co udělat má, pokud to tedy vůbec půjde udělat... To člověk musí přemýšlet, jestli se ten jejich teleport nepřetíží :D
  • @sfik Hmm, tak už i varys používá teleportaci, každopádně moc by mne zajímalo jak to sním udělají nebo kdo nahradí jeho skutky v západozemí (typoval bych to na malíčka)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    p1e9t9r2 napsal(a):

    @sfik Hmm, tak už i varys používá teleportaci, každopádně moc by mne zajímalo jak to sním udělají nebo kdo nahradí jeho skutky v západozemí (typoval bych to na malíčka)

    Vzhledem k tomu že Aegona vystřihli úplně a Kevana nebudou scénáristi považovat za důležitého, tak je to celkem jedno. Spíše by mě zajímalo, co bude Varys dělat v Meerenu :)
  • @Sagart Dost doufám že bude hodně mluvit s Tyrionem.. Jejich dialogy jsou stejně to nejlepší z got.. Ono jelikož u Kevanovi smrti nikdo nebyl je na ní nejdůležitější že umře. Takže ho může zabít kdokoliv, klidně i rozzuřený dav :)
  • @Sagart Tak v traileru jsme mohli vidět Varyse jak stojí v pozadí a Tyrion vyhlížel draky v té kobce takže asi zůstane v Meereenu a tak přehodí "úkoly" možná na Malíčka?
  • Tlustá_SkálaTlustá_Skála bodej správným slovem
    upraveno 11. března 2016
    v tom traileru je vidět skupinka dětí jak zuřivě bodá, nemůže to být akce Kevan/Pycelle?
  • @Tlustá_Skála To mě nenapadá, možná tam Varys u toho nebude, jen budou vydány příslušné rozkazy a ptáčkové to udělají sami... No.. už aby byl Pycelle ze hry :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    No zajímaví je, že mezi všemi těmi ksichtami v hale chybí Stannis :D Obecně mne dost potěšila tahle fotka
    image

    Ale přijde mi, že už jim došel dech, ten šmrnc, který to mělo ještě za Oberyna už tu prostě není, takže MKP a modlit se za vydání Vichrů.
  • @Sagart Tak já doufám, že ho nevynechají ale jen posunou jako železné, vždyť 6 serie je směs nových věcí a toho co vynechali z 4 a 5 knihy (viz železní .... atd)
  • @Tyrion Lannister Co je MKP? "Martine, kurva piš!"??
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    To taky, jinak Malžská kniha padlých :-)
  • @Tyrion Lannister
    On to bude Stannis
    :'-(
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Tarin Jak to myslíš? Smutek nad tím, že je Stannis mrtvý nebo že se bude vracet trochu kostrbatou, leč v mezích seriálu přijatelnou cestou? To by byla snad jediná věc, která by mne potěšila, návrat Stannise v plné síle
  • @Tyrion Lannister I když to může být mlžení ze strany seriálu, já za Stannise smutním ;)
  • Jo jenom lidi co myslíte oživí nám jona nebo tam bude dva díly ležet na márách než ho spálí?
  • @p1e9t9r2 bude minimálně jeden a půl dílu ležet na marách než ho oživí...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.