House of the Dragon - novinky z obsazení - Ice & Fire

upraveno 12. prosince 2020 v Seriál Hra o trůny
imageHouse of the Dragon - novinky z obsazení - Ice & Fire

  Článek věnovaný hercům a dalším tvůrcům seriálu House of the Dragon. Jak bylo zveřejněno už před rokem, natáčení budou po tvůrčí stránce zajišťovat hlavně Miguel Sapochnik a Ryan Condal. Zda se bude G.R.R.Martin podílet na vzniku seriálu víc, než … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • upraveno 12. prosince 2020
    Matt Smith mi jako Daemon moc nesedí, ale může to být tím, že ho mám zafixovaného jako Filipa z The Crown.
    Ale Olivia Cooke vypadá dobře jako Alicent.
  • Koukal jsem na IMDb a ty zase uvádějí premiéru až v roce 2022.
  • K tomu názoru se přidávám. Olivia vypadá jako Alicent. Seriálová Rhaenyra... představovala jsem si něco jiného, stejně jako u Daemona. Ovšem o Cavillovi jako Geraltovi a Pedru Pascalovi jako Oberynovi se taky dalo úspěšně pochybovat, než jsme je viděli v roli.
  • upraveno 12. prosince 2020
    @svoa00 jasně jde o to, že doteď jsem měl jen popis z knížek a svou představivost. Uvidíme jak se té role chopí.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Matt Smith mi taky hrubě nesedí. V roli Daemona bych raději viděla představitele Viseryse. A Viseryse by mohl hrát někdo tělnatější, nebo aspoň s "veselejším" obličejem.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. prosince 2020
    A je taky otázkou, jak celý ten příběh postaví. Jak moc půjdou do historie, aby mohli dostatečně vykreslit tu nevraživost mezi Rhaenyrou a Alicent a jejich dětmi. A vlastně celkově mezi černými a zelenými - Cole, Strong(ové), do toho Velaryoni... Snad to neodbudou nějakým stručným vysvětlením v prvních minutách úvodního dílu.
    Jsem dost zvědavá na Mořského hada a princeznu Rhaenys - tohle duo nabízí výtečné možnosti ke konverzačním přestřelkám.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. prosince 2020
    Baron napsal(a):

    Koukal jsem na IMDb a ty zase uvádějí premiéru až v roce 2022.

    Neví se, taky tipuju nejdřív až konec roku 2021 nebo jaro 2022. Informací je zatím málo. Nicméně radši to z textu odstraním. Podle tweetu teprve začnou natáčet.
    https://twitter.com/GameOfThrones/status/1334575278299877377
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Další várka obsazení. To zas bude nářků napříč internetem.

    https://www.serialzone.cz/timeline/?status=346250
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Daemon a Rhaenyra na prvních fotkách.
    image
  • Vyzerá to slušivo.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Obsazeny dvě herečky, které budou ztvárňovat mladší verze Rhaenyry a Alicent. Začínám být hodně zvědavá, jak to celé pojmou. Jestli zrod sváru bude ve vzpomínkách, nebo zda budou vyprávět kontinuálně. A jestli to pojmou jen jako minisérii, nebo to budou koncipovat rovnou do více sezón.

    https://thewertzone.blogspot.com/2021/07/house-of-dragon-adds-two-new-castmembers.html
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Další postavy:
    Graham McTavish = ser Harrold Westerling, člen Královské gardy,
    Jefferson Hall (který hrál malou roli i v GoT) bude mít dvojroli lorda Jasona Lannistera a jeho dvojčete Tylanda Lannistera,
    Gavin Spokes = lord Lyonel Strong,
    Ryan Corr = ser Harwin "Breakbones" Strong,
    Matthew Needham = Larys Strong.

    https://thewertzone.blogspot.com/2021/09/house-of-dragon-announces-more.html
  • JoserJoser persona non grata
    A ti černí tam zabloudili odkud? Ale jinak dávám opatrně polámaný palec nahoru.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 5. října 2021
    A ti černí tam zabloudili odkud?
    Velaryoni budou všichni Afro... Letnoostrovští.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Tak nějak jsem doufala, že tohle téma zůstane fakt jen pro postavy, zatímco k fotkám, trailerům a novinkám o natáčení je samostatný článek. No, moje chyba, čekat něco takového na icefire fóru.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Nově obsazené postavy (v hlavním článku včetně odkazů na herecké profily):
    David Horovitch - velmistr Mellos;
    Bill Paterson - lord Lyman Beesbury, člen královské malé rady;
    John Macmillan - ser Laenor Velaryon, jediný syn lorda Corlyse;
    Theo Nate – mladší verze sera Laenora Velaryona;
    Savannah Steyn - lady Laena Velaryon, jediná dcera lorda Corlyse;
    Wil Johnson - ser Vaemond Velaryon, mladší bratr lorda Corlyse;
    Alexis Raben - Talya (v knižní předloze není)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    (Kopíruji ze Serialzone, názvosloví a nepřesnosti v popisu ponechme teď stranou.)

    House of the Dragon nabírá pro druhu sérii nové postavy.

    Gayle Rankin bude hrát Alys Rivers, léčitelku a obyvatelku Harrenhalu. Simon Russell Beale bude hrát sera Simona Stronga, kastelána Harrenhalu a prastrýce lorda Laryse Stronga. Freddie Fox bude hrát sera Gwayna Hightowera, syna Otto Hightowera, bratra královny Alicent a strýce jejích dětí krále Aegona, královny Helaeny a prince Aemonda. Abubakar Salim si zahraje Alyna z Hullu, námořníka ve velaryonské flotile, který sloužil v tažení na Stepní kameny.

    https://www.serialzone.cz/timeline/?status=873886
  • Právě jsem to zjistila taky:) Tady jsou další fotky herců

    https://ew.com/tv/house-of-the-dragon-season-2-cast-simon-strong-gwayne-hightower/

    Simon Strong je přesně takový, jak jsem si představovala. Alys je zvláštní, představovala jsem si někoho na pohled jemnějšího, ale kdoví jak bude herečka vypadat v samotném seriálu. Gwayne, to je skvělá práce castingu. Podobá se seriálovému Aegonovi i Ottovi. Pro ty, kdo zapomněli - Gwayne už v seriálu byl, v prvním díle dostal v turnaji výprask :D

    Trochu ně zaráží, že jsme ještě neslyšeli o Daeronovi. Byla by sakra výrazná změna ho vynechat a dát jeho roli třeba Gwaynovi, ale po různých divokých seriálových zkušenostech bych ani to nevylučovala.
  • Jo, vypadá to slibně.
    A to přenesení role je zajímavá možnost, tím by se co-to vysvětlilo.
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Jak by ale obhájili ježdění na drakovi, kdyby šlo o Gwayna?
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Mně Alys docela sedí, má mít přeci jen trošku neurčitý věk když je jí přes 40 let...
  • Benji napsal(a):

    Jak by ale obhájili ježdění na drakovi, kdyby šlo o Gwayna?

    Předpokládáš, že takový detail jako Tessarion nejde nahradit požárem a tak :D Neříkám, že to tak bude, ale opravdu by mě to nepřekvapilo.
  • Aneb highowerský věžní oheň v akci. :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.