Stanice HBO objednala pilotní epizodu ke spin-offu Hry o trůny - Ice & Fire

upraveno 11. června 2018 v Seriál Hra o trůny
imageStanice HBO objednala pilotní epizodu ke spin-offu Hry o trůny - Ice & Fire

Stanice HBO schválila natáčení pilotního dílu k seriálu, který bude dějově zasazen tisíce let před Hru o trůny. Jedná se o jeden z pěti projektů, které podle dřívějších prohlášení HBO ze světa GoT plánuje. Seriál zatím nemá název. Ujme se … celý článek

Číst celý článek zde

Komentáře

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. června 2018
    Jen tedy pro jistotu...

http://georgerrmartin.com/notablog/2018/06/11/hbo-greenlights-goldman-pilot/

(And yes, before you ask, work on WINDS OF WINTER continues, and remains my top priority. It is ridiculous to think otherwise. If I wasn’t busy with WINDS, don’t you think I’d be scripting one or more of these pilots myself? It’s not as if I’ve never written for TV… )

(A ano, než se začnete ptát, v práci na Vichrech zimy pokračuji a zůstává to mojí největší prioritou. Je směšné myslet si něco jiného. Nemyslíte, že bych napsal scénář k jednomu, nebo i k několika, z těch pilotních epizod sám, kdybych nebyl zaneprázdněný psaním Vichrů? ... )
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    GAME OF THRONES: THE LONG NIGHT pilot moving forwards, all other spin-off series on hold

HBO also confirmed in the same announcement that Game of Thrones itself will return for its final season in the first half of 2019.

http://thewertzone.blogspot.com/2018/07/game-of-thrones-long-night-pilot-moving.html
  • JoserJoser persona non grata
    Ano prosím! Jako takhle, já od spin offu nečekám vůbec nic, ostatně ho píše Jane Goldman, jedna z nejpřeceňovanějších scénáristek, jejíž předchozí práce je více než výmluvná, ale účastí Naomi Watts se nikdy nic nezkazí a například její předchozí tv práci, seriál Gypsy jsem dokoukal čistě kvůli ní, ačkoliv to celé byl jeden velký omyl.
    https://www.edna.cz/game-of-thrones/novinky/zahraje-si-naomi-watts-jednu-z-hlavnich-roli-pripravovaneho-spin-offu/
  • SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
    K otázce spin-offů, je mi jasné že pro spoustu z nás je HBO závěr Hry o trůny jeden velký fail a pro mě zrovna tak, ale čistě spekulativně, zajímal by vás nějaký navazující seriál právě o Arye jak objevuje Západ. Samozřejmě co se obliby její postavy týče, ideální by bylo kdyby spadla přes okraj ploché země někam do voidu, ale jak by si tvůrci spin-offů poradili s lorem, o kterém Martin snad nikde nepsal, by mohlo být zajímavé (přestože co bych čekal je nějaká variace na maye a jiné americké kulutury - což by byla nuda). Tak či onak, jakkoliv by to mohlo být špatné, rozhodně by to tématicky přidalo svěží vítr ke spoustě seriálům kde budou zase jen intriky a boje - ještě k tomu v pochybném HBO provedení.
  • JoserJoser persona non grata
    @Sagart Pokud se ještě dá čerpat z knih, tak by měla dorazit pouze do Meereenu, kde se zřejmě setká s Daario Naharisem. I tento seriálový svět je snad kulatý. Za mě je z pohledu přemýšlení a potenciálního zákulisí viditelného děje stále zajímavější Branův „staredown“ s NK a otázky, samé otázky, které tato němá scéna vzbuzuje. Nechci říkat, že se na už připravovaný spin off netěším, pokud ale opravdu ukážou více z Chodců, jsem ochotný přimhouřit oko.
  • Joser napsal(a):

I tento seriálový svět je snad kulatý.

Je, v knize v Citadele je nákres.image
  • Arya cestou na západ nalezne východ Essosu, Ašaj. Mezi tím možná nějaký ostrov s divokými kmeny indiánů. Zajímavější by bylo plout na jih a prozkoumat Sothoryos, kde by mohly být ukryty rody z Valirie a mít zde izolované ríše. Nebo uplně jiné kultury. Případně podmořské kultury, které nám evokuje v knize Strakoš.
  • Strakošovi morskí ľudia? Jo, to by mohlo být parádní. Ale asi by stoupli náklady při vyobrazení podmořské civilizace a zápletky v takovém prostředí.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.