Stanice HBO objednala pilotní epizodu ke spin-offu Hry o trůny - Ice & Fire

upraveno 11. června 2018 v Seriál Hra o trůny
imageStanice HBO objednala pilotní epizodu ke spin-offu Hry o trůny - Ice & Fire

Stanice HBO schválila natáčení pilotního dílu k seriálu, který bude dějově zasazen tisíce let před Hru o trůny. Jedná se o jeden z pěti projektů, které podle dřívějších prohlášení HBO ze světa GoT plánuje. Seriál zatím nemá název. Ujme se … celý článek

Číst celý článek zde

Komentáře

• NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 11. června 2018
    Jen tedy pro jistotu...

http://georgerrmartin.com/notablog/2018/06/11/hbo-greenlights-goldman-pilot/

(And yes, before you ask, work on WINDS OF WINTER continues, and remains my top priority. It is ridiculous to think otherwise. If I wasn’t busy with WINDS, don’t you think I’d be scripting one or more of these pilots myself? It’s not as if I’ve never written for TV… )

(A ano, než se začnete ptát, v práci na Vichrech zimy pokračuji a zůstává to mojí největší prioritou. Je směšné myslet si něco jiného. Nemyslíte, že bych napsal scénář k jednomu, nebo i k několika, z těch pilotních epizod sám, kdybych nebyl zaneprázdněný psaním Vichrů? ... )
    GAME OF THRONES: THE LONG NIGHT pilot moving forwards, all other spin-off series on hold

HBO also confirmed in the same announcement that Game of Thrones itself will return for its final season in the first half of 2019.

http://thewertzone.blogspot.com/2018/07/game-of-thrones-long-night-pilot-moving.html
  • JoserJoser persona non grata
    Ano prosím! Jako takhle, já od spin offu nečekám vůbec nic, ostatně ho píše Jane Goldman, jedna z nejpřeceňovanějších scénáristek, jejíž předchozí práce je více než výmluvná, ale účastí Naomi Watts se nikdy nic nezkazí a například její předchozí tv práci, seriál Gypsy jsem dokoukal čistě kvůli ní, ačkoliv to celé byl jeden velký omyl.
    https://www.edna.cz/game-of-thrones/novinky/zahraje-si-naomi-watts-jednu-z-hlavnich-roli-pripravovaneho-spin-offu/
  • SagartSagart Amo ergo sum
    K otázce spin-offů, je mi jasné že pro spoustu z nás je HBO závěr Hry o trůny jeden velký fail a pro mě zrovna tak, ale čistě spekulativně, zajímal by vás nějaký navazující seriál právě o Arye jak objevuje Západ. Samozřejmě co se obliby její postavy týče, ideální by bylo kdyby spadla přes okraj ploché země někam do voidu, ale jak by si tvůrci spin-offů poradili s lorem, o kterém Martin snad nikde nepsal, by mohlo být zajímavé (přestože co bych čekal je nějaká variace na maye a jiné americké kulutury - což by byla nuda). Tak či onak, jakkoliv by to mohlo být špatné, rozhodně by to tématicky přidalo svěží vítr ke spoustě seriálům kde budou zase jen intriky a boje - ještě k tomu v pochybném HBO provedení.
  • JoserJoser persona non grata
    @Sagart Pokud se ještě dá čerpat z knih, tak by měla dorazit pouze do Meereenu, kde se zřejmě setká s Daario Naharisem. I tento seriálový svět je snad kulatý. Za mě je z pohledu přemýšlení a potenciálního zákulisí viditelného děje stále zajímavější Branův „staredown“ s NK a otázky, samé otázky, které tato němá scéna vzbuzuje. Nechci říkat, že se na už připravovaný spin off netěším, pokud ale opravdu ukážou více z Chodců, jsem ochotný přimhouřit oko.
  • Joser napsal(a):

I tento seriálový svět je snad kulatý.

Je, v knize v Citadele je nákres.image
  • Arya cestou na západ nalezne východ Essosu, Ašaj. Mezi tím možná nějaký ostrov s divokými kmeny indiánů. Zajímavější by bylo plout na jih a prozkoumat Sothoryos, kde by mohly být ukryty rody z Valirie a mít zde izolované ríše. Nebo uplně jiné kultury. Případně podmořské kultury, které nám evokuje v knize Strakoš.
  • Strakošovi morskí ľudia? Jo, to by mohlo být parádní. Ale asi by stoupli náklady při vyobrazení podmořské civilizace a zápletky v takovém prostředí.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter

• Paxter RedwynePaxter Redwyne Ripe for victory
    Jen aby nedošlo k nějaké mýlce, ta videa která přidal Monte nemají s případným seriálovým prequelem nic společného. Jedná se o "Conquest & Rebellion - An Animated History of the Seven Kingdoms". Tato videa (celkem je 10 kapitol) vyšla během 7. série seriálu. Rozhodně jsou ale povedená.
  • Já bych byla opatrná, je to celkem dost možná hoax. Proč by dělali další prequel, když mají rozdělaný jeden, logicky nebudou vysílat dva naráz.
    @Denebola Není to hoax. Potvrdil to i GRRM. Je to v jednání, údajně blízko objednání pilotu. Ale úplně jistá ta objednávka není.
  • @Nevada Tak koukám, že se ze zkušenosti s GoT moc nepoučili. Další adaptace série GRRM, která není dokončená.
    Good luck. ;-)
    @Denebola Ani ne. Oni chtějí adaptovat Tanec draků, což je jedna epizoda z života Targaryenů. A ta je Martinem popsaná celá a docela podrobně v knize Oheň a krev. Je to vhodné téma na minisérii (možná na dvě série). Samozřejmě to můžou roztáhnout na několik sérií vlastními přidanými příběhy, to by teprve byla cesta do pekla alá GoT. Ale osobně tipuji, že tohle moc natahovat nebudou, protože natáčení bude finančně náročné.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.