Povídka č. 3 (13. kolo) - Ice & Fire

upraveno 22. dubna v Povídky
imagePovídka č. 3 (13. kolo) - Ice & Fire

Muž v maske Z Dračieho Kameňa do Kráľovho Prístavu nebolo ďaleko. Na pevnom člne a so zdatným veslárom sa cesta dala zvládnuť za pár hodín. Za chladnej zimnej noci sa Pate tadiaľ plavil tak, ako už neraz predtým. Pašerák z dračieho ostrova mal … celý článek

Číst celý článek zde


Komentáře

  • Poutavá zápletka a originální vysvětlení jednoho proroctví. Někdy je méně více a tato povídka je toho určitě důkazem. No a ta bohatá slovenština... Co víc si přát :-)
  • SagartSagart Hold the door
    Vcelku krátká povídka, vysvětlující to, že se nejen Cersei, ale i teoretici celou dobu mýlili. Znetvořený Loras zabíjející královnu je vážně zajímavé téma, okořeněné jazykem našich východních sousedů, což nám dohromady dává zajímavé počteníčko.
    Trošku se mi však nezdál hrdinný výkon Lorasův, kdy se jako zohavený netvor, s hlavou vyčnívající od těla jako korytňačce (to je naprosto dokonalá kombinace :D ) s dřevěnou maskou zakrývající zohavený obličej, dostal bez problému z přístavu až do rudé bašty, kde bez problému vyřídil královninu stráž, aby ji mohl zabít. Samozřejmě může mít přibližnou znalost tajných chodeb a navíc, jakožto příslušník Bílé gardy není žádný ořezávátko, nicméně i tak mě to trošku zarazilo.
    Nicméně vše, i kdyby to byl jen popis Lorasova běžného denního rozvrhu, vše bych odpustil jen pro tu naprosto úžasnou slovenštinu :D :*
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.