9. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

upraveno 28. října 2014 v Povídky
image9. kolo povídkové soutěže - Ice & Fire

Podzimní kolo fanouškovských povídek ze světa ledu a ohně.   Témata jsou následující: 1) Když se Robert vzbouřil - Rebelie Roberta Baratheona provždy změnila život v Západozemí. Mnoho krve a slz se prolilo pro to, aby byli Draci svrženi z … celý článek

Read the full story here


«1345

Komentáře

  • Jupííí :dance:
  • Už se těším na psaní a na čtení :-)
  • To jsou věci...
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Damocles očekávám tvé zapojení do literární pranice :-P
    Jinak témata jsou dobré, u dvojky a trojky se vyžijí autoři, kteří rádi používají lyrické opisy a nenápadné navonění atmosféry, moc se těším na ty protiklady první láska x poslední slova. (Třeba i u jedné postavy :anxious:) Nechť autoři píší hojně, ať mají čtenáři při dlouhých zimních večerech co číst. :-)
  • To jsou témata! To abych si připravila zásobu papírových kapesníčků... :-)
  • Hmm, skvělá volba témat :) Doufám, že tentokrát se mi něco podaří sesmolit, nějakou pěknou podzimní depku. Blíží se čas učení, povinností přibývá ideální čas na psaní :D
  • tohoto kola se prostě nejde neučastnit :-)
  • JayJay
    upraveno 30. října 2014
    Ad 2) ... co jí naposledy proletělo hlavou... šipka z kuše. :o)
    Já vím, stokrát opakovaný vtip, ale ta formulace si o to říká...

    Ostatně někde tu bil byl (asi jsem to měl od slova debil...) topic "poslední slova", že? A že tam byly perličky...
    Jinak jo, tahle kolo půjde...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Jakože ten topic někoho bil po hlavě? :-D

    Ale ano, témata jsou povedená, těším se na čtení.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Nevada a na psaní se netěšíš? :-(
  • Poslední slova před smrtí hrdinů Hry o trůny?

    Tywin Lanister - Ty si ze mne střílíš, že jo?
    Catelyn Stark - Jednu Bloody Mary, prosím!
    Ned Stark - Na tohle vsadím krk, pánové!
    Viserys Targaryen - zlatý voči!
    Renly Baratheron - Hele, já na bráchu, brácha na mně!
    Joffrey Baratheon - Tak na zdraví!
    Khal Drogo - Takový škrábanec, to mne nezabije...
    Lysa Arryn - Hele, já padám, uvidíme se později.
    Robert Baratheon - To zvládnu sám!
    Rob Stark - Tyhle svatby, to mne jednou zabije.
    Kevan Lannister - Kušuj!
    Velmistr Pycelle - Varisi, příteli!
    Shae - mám pocit, že mi někdo jde po krku...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @Nevada To je ale veleškoda. :-(
  • Tak s těmito tématy jsem vážně zvědavý na povídky tohoto kola.
  • Tak kolikpak už toho máte napsaného? :-D
  • @Michelle To skor malo zniet, kolko toho mame vymysleneho :).
    Nejaky namet uz mam a urcite by potesil EY :twisted: (teda, neviem, ci cita, lebo komentare k poviedkam nerobi...)
  • @Michelle mám napsaný dvě věty :D
  • @Hildegarda Komentare nerobi, protože 1) po soukromé konverzaci s nejmenovanou autorkou zjistil,(lépe řečeno mi bylo vysvětleno) že pokárat některé autory ať už za gramatiku, nebo dokonce za chyby v logice je čin hodný téměř veřejného kamenování (a kamenován by nebyl autor ale já) a za takové kecy mi to fakt nestojí. 2) jsem byl nařknut z toho že když nepíši a neboduji tak vůbec nemám právo někoho kritizovat (podobným stylem jako od některých fanoušků seriálu "ale vždyť jsi sám nic tak úspěšného nenatočil" v tomto případě nenapsal) 3) jelikož už se neúčastním, nemám potřebu se vyjadřovat ke všemu co se tu napíše, obzvlášť některé histerky by to nemuseli (ano "i" protože tady se to opravdu vztahuje i na mužský rod) rozdýchat. Ale to neznamená, že si tvojí povídku nepřečtu, předpokládám, že půjde snadno identifikovat podle slovenštiny (pokud nepíšeš česky což předpokládám nepíšeš) :-)
  • @Hildegarda Já věřím, že někteří už píšou... :-D Ale ano, i náměty se určitě počítají ;-)
    Takže to bude opět něco melacholicko-brutálno-depresivního :-D Tak to už se těším :-)

    @Dreamer To je skvělý začátek :-D Tak teď už jen ten zbytek :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young Pff, výmluvy ;) Odkdy se zrovna Ty řídíš tím, co chtějí/si myslí jiní? :-D
    Everett_Young napsal(a):

    protože 1) po soukromé konverzaci s nejmenovanou autorkou zjistil,(lépe řečeno mi bylo vysvětleno) že pokárat některé autory ať už za gramatiku, nebo dokonce za chyby v logice je čin hodný téměř veřejného kamenování (a kamenován by nebyl autor ale já) a za takové kecy mi to fakt nestojí.

    Sorry, ale tohle je nesmysl jak Brno. Kritizuje se tady za chyby běžně (pravopisné i logické) a pokud je to slušnou formou, tak to zatím nebyl problém.
    K těm zbylým dvěma bodům se nemá smysl vyjadřovat, protože jsou to ještě větší hovadiny ;)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 15. listopadu 2014
    @Nevada jak myslíš, PMka sem fakt kopírovat nebudu :-)

    edit: navíc, jak říkám, nemám potřebu komentovat cosi čeho se neúčastním.
  • upraveno 15. listopadu 2014
    @Everett_Young Ale noooo...
    1) za gramatiku aj logiku kritizujem tiez a nik s tym nema problem
    2) kritizuju aj ludia, co nepisu a neboduju
    3) pokial kritizujes k veci, nechapem, preco by to niekto nerozdychal

    No tak napis nieco a mozeme zmazat dvojku a trojku ;)
  • Nevada napsal(a):

    @Everett_Young Pff, výmluvy ;) Odkdy se zrovna Ty řídíš tím, co chtějí/si myslí jiní? :-D

    @Nevada už jen odpověď na tohle je pomalu na ban ;-)

    @Hildegarda pokud myslíš, že se mi tvoje povídka bude líbit, klidně si jí přečtu a klidně ti jí i okomentuji. Tím ale veškerá moje účast na tomhle podniku končí.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Já myslím, že téma povídky na IF vs. Everett, já a několik dalších už jsme si probrali zhruba před rokem a není třeba se k tomu vracet.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Everett_Young Zveřejňování PM po Tobě nikdo ani nechce...

    @flanker.27 Tak se k tomu nevracej.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Nevada Uděláte totéž?
  • Pls nevracejme se zase zpátky. Jsou (snad to pořád platí) dvě povídkové IF soutěže/weby, každý si vyberte tu, která vám vyhovuje a bude klid. Nechápu, proč se pořád vracet do toho bahna. Děkuju pěkně...
  • @Michelle Tak zpátky k tématu... něco málo už napsaného mám, ale otázka je jestli to radši nepřepíšu.
  • @Baron Důležité je, že to dopíšeš ;-)

    A co holky @Neyra a @CervenKa ? :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.