Soutěž o ceny od HBO - Ice & Fire

upraveno 13. července 2014 v 4. řada
imageSoutěž o ceny od HBO - Ice & Fire

S koncem čtvrté série Hry o trůny jsme pro vás připravili soutěž o ceny, které nám věnovalo HBO. Soutěží se o: tři vouchery na tři měsíce HBO GO zdarma tři trička „Valar Morghulis“ pět sad placek s rodovými erby   … celý článek

Read the full story here


«1

Komentáře

  • Tak jsem poprvé zasoutěžil :-)
  • A běda vám, jak nevyhraju :-) A chci placku se slunečním oštěpem :twisted:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @biggris Je tam napísaná 5x Sada, tak ich možno dostaneš (v prípade výhry) všetky hlavné.
  • @Gepeto: Třeba to myslel tak, že uzavře všestranně výhodnou koalici. :o)
    @biggris: Šel bych do paktu "Když vyhraješ, pošli Targaryena, když vyhraju pošlu Martella",... ale to bych se napřed musel rozhoupat k odpověděm... zvlášť ta první otázka je výživná. :o)
  • Jay napsal(a):

    @Gepeto: Třeba to myslel tak, že uzavře všestranně výhodnou koalici. :o)
    @biggris: Šel bych do paktu "Když vyhraješ, pošli Targaryena, když vyhraju pošlu Martella",... ale to bych se napřed musel rozhoupat k odpověděm... zvlášť ta první otázka je výživná. :o)

    Klidně s Tebou pakt uzavřu :-)
  • @Dlady: Jako že máš zájem o Martella? Bral jsem to jako nabídku pro @biggris, měl jsem pocit, že o Martella má zájem (a já bych vcelku chtěl Targaryena), takže pokud se ozve, má přednost,... pokud máš zájem o jinou, (než Martela a Targaryena), tak se mnou počítej.

    Už jsem neodolal a odpověď odeslal.
  • Nechci vám brát iluze, ale podle obrázku od HBO mezi plackami ta martellská není. :-)
    A já to pochopila tak, že výherce dostane celou sadu placek, tedy není potřeba si je nějak směňovat (pokud samozřejmě neuznáte, že je všechny neupotřebíte a nějakou nerozdáte chudákům nevýhercům).
  • @sveva A o co jinýho myslíš že tady jde? Domlouvají se tak aby každej dostal tu kterou chce ať vyhraje kdokoli z nich :-)

    @Jay dobrej plán :-D
  • @Everett_Young Aha :-D no já jsem teď trochu pomalejší, tak se omlouvám za zbytečný post. Ale ta martellská tam podle mě fakt není.
  • @sveva To bude to nejlepší překvapení. Všichni se domluví na martellskou placku a ona tam nebude =D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Když hraješ hru o placky...
  • Ano, samozrejme jsem pochopil, ze bych vyhral celou sadu. Ale jelikoz jsem tu novej, tak jsem vam chtel nenapadne naznacit, ze jsem skromny chlapec, kdyz neprahnu po hlavni cene a zaroven kterej z rodu si v saze ziskal me sympatie :-D
    Ale misto toho, jsem vam ukazal, jakej dokazu byt ignorant, kdyz si ani nevsimnu, ze Martellovskej erb tam proste neni =D
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Novej a jak si vyskakuje. Asi nějaký rebel. A víš, jak takoví dopadají... :)
  • Stávají se jim nehody na vlastních svatbách? :-)
  • @biggris: A komu se nestávají? :o)
    Ohledně placek... sadu s vyobrazenýma jsem nikde nenašel... na tom obrázku jich je 6, ale kdo ví, jak velká sada to je... :o)
    Každopádně já bych do paktu šel - muj cíl je jasný Targaryeni. :o)
  • Ja tez, vyhrat placku Targeryenu, to bych ji snad rozmlatil o zed =D
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Já neznám odpověď na první otázku a hledat na internetu mi přijde jako podvod, přičemž bych stál o placku Starkovcov, co mám dělat? :-D
  • @Riokai Připrav si kudlu a až to někdo vyhraje tak.... ale ode mě to nemáš ;-)
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Nápad dobrý, ale přece bych si nešpinil svoje ruce ne? To musí být rafinovanější nápad. Pokud to vyhraje muž, nu hezkých holek na oko se najde. A pokud žena.. mohl bych angažovat sám sebe. :-D
  • @Riokai: Ještě je možnost zkusit přesvědčit, aby si zašpinil někdo jiný ruce při tom hledání... :o)
    Jinak ta první je brutus,... ale podvod to není, ti dva se "Ságou ledu a ohně" zas tolik společného nemají... :o)
  • Mimochodem ta knížka je prý dost dobrá, mám to potvrzeno z více zdrojů. :-)
    Mám ji na seznamu "knih, které chci přečíst, než umřu"... počítám, že se k ní dostanu tak kolem 60.
  • Koľko ludí sa vlastne v priemere prihlási do takejto súťaže? :-(
  • @MarekMoravčík: To je problém si zjistit alespoň odhad? Nadávno proběhla soutěž a tam se v diskuzi psalo něco o 100 účastnících... (tehdy mě to překvapilo, tohle bych čekal podobné...)
  • Tak me napada, ze jsem mozna odpovedel moc brzo... :-?
  • Ale zase na druhou stranu, nekdo musi odpovedet driv, aby opozdilci vyhrali :-) nastesti jsem prejici clovek =D
  • Ja som pre istotu do súťaže zapojil aj bratrancov a dohodli sme sa na delení cien, keby sa nad nami Šťastena zmilovala... :king:
  • @biggris Z toho si nic nedělej já si zase myslim, že jsem odpověděl jako první =D
  • JayJay
    upraveno 18. července 2014
    @M1on: Tak toho já se bát nemusím... :o)
  • :D hlavně jestli soutěžilo minule sto lidí kolik z nich teď odpoví správně...

    PS: já počkal 2 nebo 3 dny jelikož chcu jen placky a ty jsou tuším ještě na 75. místě
  • JayJay
    upraveno 18. července 2014
    @_Já_: "Placky s rodovými erby dostanou soutěžící za 15., 25., 35., 45. a 55. správnou odpověď".
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.