The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire

upraveno 26. dubna 2013 v Svět ledu a ohně
imageThe World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire

Podle posledních informací by měla vyjít 5. listopadu 2013 (Amazon.com uvádí dokonce 29. října) a měla by čítat 288 stran. Na internetu se již objevily první ukázky z knihy:

Read the full story here


«13456713

Komentáře

  • Na tohle se moc těším.

    Jo a díky @sveva za shrnutí!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Máme atlas, máme knihu histórie, máme kuchárku... Už by nám mohli Pieseň dať ako maturitný predmet :)
  • Chystá se i překlad? Ale tak, když koukám na ty ilustrace a obálku... mno radši anglicky tentokrát.
  • Ou.. must have... konečne niečo viac o Bryndenovy, alebo prvej majiteľke temnej sestry
  • Přemýšlím o tom, že si udělám předobjednávku na Amazonu... Cena je slušná, a může jedině klesnout. :D
    Těšim se moc! Vypadá to, že tam bude hodně informací o Targaryenech, což já můžu. :)
  • P.S. Na tom prvním obrázku u Rudé bašty je text v latině, ale nebojte, v hotové verzi prý nebude. :D To tam bylo jen kvůli layoutu...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 26. dubna 2013
    Díky, svevo :)
    Vypadá to skvěle. Pokud by se plánovala nějaká hromadná objednávka, tak se mnou počítejte.
  • Se mnou určitě taky (A mně by nevadila ani ta latina :D )
  • No objednávka ze zahraničí asi bude nutná, sic dneska se objevily informace, že by Amazon měl otevřít distribuční centrum v ČR...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    sveva napsal(a):

    P.S. Na tom prvním obrázku u Rudé bašty je text v latině, ale nebojte, v hotové verzi prý nebude. :D To tam bylo jen kvůli layoutu...

    Ono sa na to zväčša používa Lorem ipsum, keď sa robí napr. šablóna CSS štýlu stránky a treba napísať niečo, čo sa tvári ako odstavce textu :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter

    TO CHCI

  • Mňa hlavne zaujíma obdobie Tanca Drakov. To musela byť spúšť...
  • Tenebris napsal(a):

    Mňa hlavne zaujíma obdobie Tanca Drakov. To musela byť spúšť...

    O období těsně před Tancem by měla vyjít i povídka v souboru Dangerous women :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    @Tenebris
    +1
    sveva napsal(a):

    Tenebris napsal(a):

    Mňa hlavne zaujíma obdobie Tanca Drakov. To musela byť spúšť...

    O období těsně před Tancem by měla vyjít i povídka v souboru Dangerous women :)
    Doufám, že se najde nějaký dobrovolník na překlad :anxious:
  • no mne tedy zajima hlavně Válka uchvatitele a válka v Dorne (myslim to jak ten mladej Targaryen, už nevim jmeno, dobyl Dorne a zase ho ztratil)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Daeron I. Mladý drak
  • upraveno 27. dubna 2013
    No tak pokaď to přeložijou a budou na tuzemském trhu prodávat. Tak to bude zajmavé vyplnění času čekání na Vichry zimy
  • Takže přijímám přihlášky překladatelů :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Hodně štěstí :-D
  • Já chci překládat :D
  • Tak to máme dva kvalitní kousky, ono to půjde, ne že ne! :-)
  • @alek Aj ja sa hlasim :). Aspon cisla stranok prelozim, ked uz nic ine :)
  • Ono to jde i takhle? No, tak já bych přeložila obrázky... :D
  • Hm, když se najde dost lidí na to, abych si myslel, že to nehodíte všechno na krk mně, tak pomůžu taky.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    alek napsal(a):

    Tak to máme dva kvalitní kousky, ono to půjde, ne že ne! :-)

    Střelíš to pak Talpressu nebo jim začneš konkurovat a vydáš to sám? :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Ja by som s prekladom tiež pomohol. Keď už nič iné aspoň mená autorov.
  • http://www.bookdepository.com/World-Ice-Fire-George-Martin/9780553805444 a postovne je z bookdepository zdarma :) Objednaval som od nich dost knih, vzdy mi prisli priblizne za 10 dni, nikdy s nimi nebol problem, maju fajn ceny a neplatite postovne
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Finrod napsal(a):

    http://www.bookdepository.com/World-Ice-Fire-George-Martin/9780553805444 a postovne je z bookdepository zdarma :) Objednaval som od nich dost knih, vzdy mi prisli priblizne za 10 dni, nikdy s nimi nebol problem, maju fajn ceny a neplatite postovne

    Akože mi to pošlú priamo na Slovensko a za poštovné neplatím? :D
  • @Branislav_Gepeto Áno. BookDepository je super, sú tam mierne prirážky k cenám samotných kníh a doprava k nám trvá 2-3 týždne, ale cenovo sú bezkonkurenční.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wau. Ďakujem za tip. (Aj tebe Finrod, aj tebe Arutha za odpoveď). To možno skúsim.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.