Souhrn Hostiny pro vrány 2

2»

Komentáře

  • upraveno 2. června 2012
    Cože ? Arya oslepne ? ale to je teda dost hnusný
  • upraveno 2. června 2012
    Dany napsal(a):

    Cože ? Arya oslepne ? ale to je teda dost hnusný

    jedna z mála vecí, ktorá ma v hostine prekvapila
  • upraveno 2. června 2012
    je výborné čítať si súhrny miesto knihy. koniec koncov je GRRM babrák, čo nevie písať, takže vlastne ide iba o to vedieť ako to dopadne.
    čaká nás veľká ľadová svadba a pieseň o snehovej vločke. koniec.
  • upraveno 2. června 2012
    done :)
  • upraveno 2. června 2012
    sarven napsal(a):

    je výborné čítať si súhrny miesto knihy. koniec koncov je GRRM babrák, čo nevie písať, takže vlastne ide iba o to vedieť ako to dopadne.
    čaká nás veľká ľadová svadba a pieseň o snehovej vločke. koniec.

    Hezky to začerni! Takhle spoilerovat v souhrnu k Hostině!!! ;)
  • upraveno 2. června 2012
    Já jsem asi úplně dutá, co to znamená valonquar?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. června 2012
    valonquar = malý bratr (jako mladší bratr)
    Třeba Branův valonquar je Rickon
    jestli se nemýlím.
  • upraveno 2. června 2012
    Kdybych napsala už aha, jsem si vzpomněla, kecala bych. A tak tím se mnohé vysvětluje, super. Díky moc Monty.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. června 2012
    Dany napsal(a):

    Cože ? Arya oslepne ? ale to je teda dost hnusný

    áááááá, toto je asi prvý spoiler, ktorý som nechcel vedieť... No nič, asi trest od R'hlorra, že som taký spolier :D
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 2. června 2012
    No já bych se toho nebál. GRRM si netroufne riskovat že by byl připsán na Aryin Death List ;)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 2. června 2012
    :D :D
  • upraveno 2. června 2012
    Četla jsem že Aryino oslepnutí je jen dočasné :D
  • upraveno 2. června 2012
    Mina: Tak to sem nepiš, protože JESTLI je to tak, dozvíš se to až v Tanci a to je pořád ještě SPOILER. :)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 3. června 2012
    Mina: Proto jsem to neřekl přímo ale napsal jsem to tak že to by si Martin netroufl protože je to spoiler že není slepá

    A začerni to.
  • upraveno 17. června 2012
    Velký dík svoa00 za doplnění toho tlustého.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. června 2012
    Alek napsal(a):

    Velký dík svoa00 za doplnění toho tlustého.

    Neurážaj našeho úbohého Samveľa :D

    BTW: Smiem sa spýtať, či smrť Patea v Prológu nejako výrazne ovplyvnila dej Hostiny ak nerátam koniec Samovej kapitoly? Lebo ak nie, asi to v seriáli (ak sa ta dostanú) dajú až do poslednej epizódy, nech nemätú divákov.. a diviakov...
  • upraveno 17. června 2012

    Alek napsal(a):

    Velký dík svoa00 za doplnění toho tlustého.

    Neurážaj našeho úbohého Samveľa :D

    BTW: Smiem sa spýtať, či smrť Patea v Prológu nejako výrazne ovplyvnila dej Hostiny ak nerátam koniec Samovej kapitoly? Lebo ak nie, asi to v seriáli (ak sa ta dostanú) dajú až do poslednej epizódy, nech nemätú divákov.. a diviakov...
    Vobec ho neovplyvnila
  • upraveno 17. června 2012
    Jinak musím říct, že jsem v Samových kapitolách v Hostině konečně objevila děj :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 18. června 2012
    svoa00 napsal(a):

    Jinak musím říct, že jsem v Samových kapitolách v Hostině konečně objevila děj :D

    čože? Aký dej? Dej toho, že sa hľadá Hodor? :D To mi bolo jasné už z prvej knihy...
  • upraveno 18. června 2012
    Mně se Samovy kapitoly v Hostině hodně líbily. Dokonce jsem je četla všechny naráz a přeskakovala ty ostatní. :D Umírající mistr Aemon je pro mě jedno z nejdojemnějších míst ságy. A taky mě zajímalo, jak vypadá Oldtown...
  • upraveno 23. června 2012
    Když už jsme u toho Aemona, připadá mi, že jeho smrt Martin nějak odbyl. Takový moudrý starý drak a skončil nakonec naložený v lihu skrčený v sudu. Přišlo mi to dost potupné.

    Docela zlověstně pro mě skončila linka Sansy - taková krásná pohádka na konci, až si říkám, co se zase zvrtne :(

    Arya se doufám nějak vysvětlí, ale jak jsem si znovu a znovu četla její konec, měla jsem strašný vztek na dívenku i "laskavého" muže. Jedny z nej kapitol celé Hostiny pro mě rozhodně krakatice.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. června 2012
    naložený v lihu skrčený v sudu. Přišlo mi to dost potupné.
    Neslova tak dopravovali do Anglie po Trafalgaru (teda s rumem).
  • V kapitole 41. Princezna ve věži – Arianne II je faktická chyba, do Dorne nenese hlavu Gregora z královské gardy Boros Blount ale Balon Swan.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Ser Manderly napsal(a):

    V kapitole 41. Princezna ve věži – Arianne II je faktická chyba, do Dorne nenese hlavu Gregora z královské gardy Boros Blount ale Balon Swan.

    Opraveno, díky za upozornění.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.