Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1154155157159160172

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    1:53 - ten druhý z prava, to je Vávra, ne? :D
  • upraveno 9. června 2017
    je :)
    image
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. června 2017
    Tak únor 2018, aneb žádný termín není definitivní, aby nemohl být definitivnější :)
  • @flanker.27 čekám někdy od roku 2012 tak můžu počkat ještě pár měsíců :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @DanielSvatoš To nic, jen taková narážka pro zasvěcené :twisted:
  • Pár měsíců už takový rozdíl není, teď když řekli přesný datum tak to snad posouvat nebudou. Hlavně ať to nedopadne jak No Mans Sky.
  • upraveno 10. června 2017
    @Gorgloj Co No Mans Sky, ale spíš taková Daikatana :twisted: zvlášť co u toho prohlašoval Romero.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    A je to konečně TADY!!!!
  • @Tyrion Lannister Já už to úplně vidim jak to zase budou hrát dva týmy proti sobě "na živo" =D :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Mikke Já si kvůli tomuhle našetřím snad i na nový PC (a kvůli spoustě dalším věcem zejména Witcher 3), ale hrozně se mi líbí, jak pokaždé když naběhne nová postava do bojiště, tak jak hraje její typické ost
  • AvivAviv
    upraveno 11. června 2017
    Witcher 3 sa môjmu otcovi veľmi páčil a ja ako chvíľkový divák môžem povedať, že to vyzeralo a znelo skvelo.
  • EA teda nuda :) nic zajímavého včetně Battlefrontu
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 10. června 2017
    Tak to bylo hodně slabí. Teda až na jednu fajn hru od tvůrců Brothers. Jenže tu si v singlu nezahraji :-?
  • upraveno 10. června 2017
    Jetště ta nová IP , ale co zo toho vypadne za slátaninu. Poslední dobou ty scifi vypadaj strašně na jedno brdo. Battlefront mě mijí ze světa SW bych chtěl RPG třeba za bounty huntra a ne zase šermovačku.
  • upraveno 10. června 2017
    @Mikke přesně tak...sci-fi a postapokalyptické zasazení...hm kde jsem to jenom viděl...
    image
  • SagartSagart Amo ergo sum
    DanielSvatoš napsal(a):

    http://www.zing.cz/novinky/36805/tuna-informaci-o-assassin-s-creed-origins-z-noveho-cisla-game-informeru
    nový Assassins Creed bude z doby vlýdy Kleopatry což je nejlepší možnost :)

    Tak pokud se zde setkáme i s postavami Starého Říma a to určitě setkáme, bude to skvělé. Třeba nějak zajímavě zpracují i první setkání Gaia Ceasara a Kleopatry :twisted: Jen bych se možná trochu obával, jak to zařadí do již zavedené mytologie a kdo z prvního triumvirátu bude templář a kdo assassin.

    Každopádně assassiny z Egypta již dávno známe a již v té době dokázali vylézt i na ty nejvyšší místa v zemi
    image :-D
  • Jo a taky byli i v Americe, i v Británii i v Itálii. Jen na tom Blízkem východě jsem je neviděla, nebo si na to nevzpomínám. :-D
  • Aviv napsal(a):

    Jo a taky byli i v Americe, i v Británii i v Itálii. Jen na tom Blízkem východě jsem je neviděla, nebo si na to nevzpomínám. :-D

    Assassins creed? heh? První díl?
  • AvivAviv
    upraveno 11. června 2017
    Blackfish napsal(a):

    Aviv napsal(a):

    Jo a taky byli i v Americe, i v Británii i v Itálii. Jen na tom Blízkem východě jsem je neviděla, nebo si na to nevzpomínám. :-D

    Assassins creed? heh? První díl?
    Reagovala som na Sagarta. Asi som z toho mala urobiť citáciu. Mrkni na tú farebnú figúrku na sfinge, či ti nie je povedomá.
    AC má ísť do Egypta, on napísal, že Egpytských asasínov už máme, pretože Asterixa a Obelixa a spol, ktorí bežne stvárajú fyzicky náročné kúsky, tam obvinili zo zaslania otrávenej torty a ja som vymenovala ďalšiu podobnosť s tým, že boli tam, kde sa odohráva aj AC (len s iným načasovaním). Všetky lokácie sedia, len Blízky východ nie, pretože AC tam je a Asterix a Obelix tam nie sú. Ak sú, tak niekto povedzte.

  • Pod Microsoftem bývá CD project, že jo?
  • upraveno 11. června 2017
    @Mikke no co si pamatuju tak na jejich předváděčce ukazovali gameplay Zaklínače 3 takže jestli se Cyberpunk letos objeví tak možná už dnes
  • upraveno 11. června 2017
    @DanielSvatoš A teď záleží jestli CGI nebo gameplay. :-P (nebo jestli vůbec)
    Dáme tipovačku? :twisted:
  • @Mikke no jestli tam vůbec budou :D já si to úplně nemyslím ale když to tak nebude tak se zlobit nebudu :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Aviv napsal(a):

    Blackfish napsal(a):

    Aviv napsal(a):

    Jo a taky byli i v Americe, i v Británii i v Itálii. Jen na tom Blízkem východě jsem je neviděla, nebo si na to nevzpomínám. :-D

    Assassins creed? heh? První díl?
    Reagovala som na Sagarta. Asi som z toho mala urobiť citáciu. Mrkni na tú farebnú figúrku na sfinge, či ti nie je povedomá.
    AC má ísť do Egypta, on napísal, že Egpytských asasínov už máme, pretože Asterixa a Obelixa a spol, ktorí bežne stvárajú fyzicky náročné kúsky, tam obvinili zo zaslania otrávenej torty a ja som vymenovala ďalšiu podobnosť s tým, že boli tam, kde sa odohráva aj AC (len s iným načasovaním). Všetky lokácie sedia, len Blízky východ nie, pretože AC tam je a Asterix a Obelix tam nie sú. Ak sú, tak niekto povedzte.

    Asterixova oddyssea ;) :D
  • tak to byla docela jízda
    Asssassins creed vypadá pěkně ale ten orel je fakt debilní :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 12. června 2017
    @DanielSvatoš To bude spíš jestřáb :-) Ta hra vypadá docela pěkně díky prostředí. Ale z ukázky to zavání bezhlavým vraždění jako v předchozích dílech.

    Nového Tomb Raider jsem se nedočkal, ale ten Ashen vypadal dobře, první záběry z nového Life is Strange a hlavně... pro mne vrchol konference bylo, když se na pódiu objevil Gareth Coker a hudebně doprovodil nového Oriho


    image
  • @DanielSvatoš Orel mi nevadí mě sere ten závěrečnej šíp. Metro vypadlo zatím pěkně nascriptovaně. Zajímavý mi přišlo akorát The last night.
  • já si konečně musím pořídit Metro abych si mohl zahrát ten Exodus :)
    Shadow of War neukázal nic zajímavého/nového
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.