K: Rytíř v přísaze

upraveno 31. srpna 2014 v Dunk & Egg
Podivuhodné příhody důmyslného rytíře Duncana Vysokého a jeho věrného panoše, společníka a přítele Egga.

INFO: Přátelé, rád bych touto cestou toto diskuzní téma (a zejména to, v co se v poslední době proměnilo) uzavřel.

V průběhu podzimu dočkáme vydání všech tří povídek o Dunkovi a Eggovi v českém překladu a s nakladatelstvím Argo spolupracujeme na tom, aby byl překlad co nejkvalitnější. Tak to prosím vydržte. Díky.
«1345678

Komentáře

  • upraveno 11. ledna 2012
    Nenahodil by někdo znovu překlad Rytíře v přísaze od Léta? Teda možná jsem levý a jenom jsem ho tady někde přehlíd, ale zdá se mi, že z toho co jsem vyčet okolo tu byl, ale teď už tu není:-).
  • upraveno 11. ledna 2012
    Zřejmě jde o paranormální aktivitu zvanou "Alekovy nůžky".
    Myslel jsem si, že se mi válí někde na harddisku, ale nemůžu ho najít, takže asi ne. Nicméně si pamatuji, že v povídce hrál důležitou roli cop. (Doufám, že to není spoiler).
    Tak mě napadlo - co takhle Talpressu vnuknout myšlenku, aby vydalo souhrnně Martinovy novely o Dunkovi? Tedy Potulného rytíře, Rytíře v přísaze a Tajemného rytíře? Neuvažuje o tom? Já bych si to určitě koupil!
  • upraveno 11. ledna 2012
    Přitom začátek Tajemného rytíře tu je, to je ale mysteriózní.
  • upraveno 11. ledna 2012
    Myšlenku na souhrnnou novelu vnuknout Talpressu v plánu mám, ale asi nemá smysl to činit nyní. GRRM slibuje, že s chystanou čtvrtou částí povídky to vyjde uceleně. A právě až to vyjde uceleně v originále bych viděl šanci, že by do toho někdo u nás šel.
  • upraveno 11. ledna 2012
    Jak se má jmenovat poslední díl?
  • upraveno 11. ledna 2012
    Má to vyjít ve sbírce Nebezpečné ženy a naše duo se konečně dostane na sever, kde se mají potkat s Vlčicí? (She-Wolves) ze Zimohradu.

    A poslední? Kdepak! Má ambice na mnohem více částí, jen po tom čtvrtym už by to konečně mělo vyjít i pospolu a nebude to rozdrobený.
  • upraveno 11. ledna 2012
    Jo vlastně, neříkal on někde, že těch částí bude snad deset?
    Já už bych to vydal po třech.
  • upraveno 11. ledna 2012
    Mě to říkal snad Léto a pak jsem to i někde našel...

    No já taky, ale obávám se, že by to u nás nikdo nevydal, když to v originále neexistuje. To už by spíš vydali třeba tu sbírku Válečníci. Jakmile bude více info v zahraničí, mám v plánu hned pak začít lobbovat :-)
  • upraveno 12. ledna 2012
    No a je teda tady někde ten Rytíř nebo ne? Protože ho podobně jako Bosch neumím najít.
    Dík.
  • upraveno 12. ledna 2012
    Alek ho má. Řekni Alekovi. Alek je šéf. :-)
  • upraveno 12. ledna 2012
    Aleku? Aleku! Šéfe!
  • upraveno 12. ledna 2012
    Ale je dobré začít Potulným rytířem.
  • upraveno 12. ledna 2012
    Toho už jsem četla. O to je horší, že se nemůžů dostat k těm zbývajícím dílům (beru i originál).
  • upraveno 12. ledna 2012
    Tak když nejni, tak nejni, to se nedá holt svítit. ;-)
  • JayJay
    upraveno 13. ledna 2012
    Samozřejmě nechci nabádat k nepravostem, ale když už je na nepravosti dotázáno, odpovím otázkou.
    Je problém zkusit otevřít google, vyhledat "GRRM The Sworn Sword" a "GRRM The Mystery Knight"? No skoro to vypadá, jako bych to před pár minutama zkusil, co (a v takovém hypotetickém případě bych třeba mohl i tvrdit, že minimálně ta druhá -jako třetí díl- jde z mediafire stáhnout)... :o)
  • upraveno 29. července 2012
    Mohl by poprosit o překlad Rytíře v přísaze? Předem děkuji :-)
  • upraveno 29. července 2012
    Napiš mi do PM email, pošlu ti to.
    edit: Tak už mě předběhla Nevada. To je OK. :-)
  • Měl bych taky zájem o překlad Rytíře v přísaze. Prosím o zaslání na r.hanzl@atlas.cz . díky moc.
  • Ja by som mal tiež záujem preklad Sworn sworda... ;-) miroslavstoffa@gmail.com
  • já všechny tři : svatoskurvauz@seznam.cz budu neskonale vděčný
  • to už je aj The Mystery Knight preložený?
  • poprosil bych také o všechny 3 povídky :-) :tomaskurka7@seznam.cz
  • upraveno 28. listopadu 2013
    Kdyby se našel někdo hodný, který má v češtině Rytíře v přísaze a Tajemného rytíře a poslal mi je na palaceks@gmail.com, byl bych moc vděčný.
  • Ahoj, měla bych stejnou prosbu, pokud jsou povídky v češtině :)
    Děkuji mnohokrát, na Anna357 (a) email.cz :)
  • .. Nakoľko sa blíži sv. Mikulaš mal by som rovnaku prosbu.. ak nebude problém poslať Rytiera na : depresor@azet.sk ...vopred dík..
  • @Depresor A byl jsi hodný? Aby ti neposlali šlupky a uhlí. :twisted:
  • @brbr ..no vieš, že som trochu zlobil ..ale dufam, že sa to promine =D .. :-P (nič važne, len par drobných prehreškov...)
  • Ahoj, valim se nemocny v posteli a rekl jsem si, ze je konecne cas docist povidky ze zapadozemi :-) Najit the hedge knight se mi povedlo, bohuzel u druhych dvou v CJ jsem musel ostrouhat... Neposlal by mi prosim nekdo kdo je vlastni kopie ma email dominikh44@gmail.com ? moc vam dekuji :-)
  • Ahoj, mohli by ste aj mne všetky poslať prosím? barbora.kunikova@gmail.com ďakujem :-)
  • Ahoj, nevím jestli je už hotový, ale poslal by mi někdo prosím Rytíře v přísaze na j.spicak@gmail.com ? Moc děkuju
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.