Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1370371372373374376»

Komentáře

• SagartSagart Hold the door ♂♀♂♀♀♂
    @sfik Já bych to tak neviděl. Jasně známe jej ze Stmívání jako zářícího debílka, ale tam to padlo na idiocii předlohy. Herec je to jinak dobrý.
    Spíš mi přijde zbytečné točit dalšího a dalšího Batmana. Jasně, cash & money a k tomu potřebují nakopnout universum, takhle to ale bude jen další film který diváci zhejtí :)
  • JoserJoser persona non grata
    Tak Pattinson od Stmívání ušel pořádný kus cesty a po skvělých rolích ve filmech jako High Life, Dobrý časy nebo Ztracené město Z je blbost ho pořád spojovat s jeho začátky. On i Kristen Stewart se v těhle malejch a nezávislejších filmech docela našli a hodně mě oba baví. A to možná bude kámen úrazu, protože cílovce Batmana nic neříkaj výše zmíněné filmy, stejně jako mi nic neříká Batman. Vlastně bych spíš řekl, že ho je na tohle škoda. Nolan, kterýho jinak moc nemusím, se kdysi pokusil Batmana uchopit jinak a nakonec se po nešťastných tvůrčích rozhodnutích zasekl někde na půli své cesty. Tady (když tedy odhlédnu od posledních Opic, které má režisér Matt Reeves na triku a které byly hodně špatné) to tedy zatím vypadá, že by všichni zúčastnění mohli mít také nějaké vyšší ambice (bohužel jsem se stále nedočkal filmového Anarkyho) takže nezbývá než doufat v něco víc než průměrný generický blockbuster, kterých je všude kolem hafo.
  • @Sagart Tak já bych řekl že herec je to dost špatnej a to že je zaškatulkovanej jako Angelika je fakt. Navíc mě vyhovoval lehce ironický Affleck, který byl jako Batman dobrej.. Pro někoho to bude znít jako rouhání, ale mě se Affleck líbí jako Batman víc než Bale, ale to je proto, že ty Nolanovi filmy moc nemusím ..
    @sfik Tak Affleck nebyl špatnej a se všemi svými chybami mohlo být BvS dobrým rozjezdem kvalitního universa. Pak to ale šlo dolů. Včera jsem si v RegioJetu pustil Justice leauge - bo jinak bych se k ní žádným způsobem nedostal a byl to hodně špatný film, který ani Affleck nezachránil - prakticky na úrovni prvních či druhých Avengers. S Balem jej asi srovnávat nebudu - jednak proto že jsem Nolanovu trilogii neviděl celou ale klidně bych si v ní Afflecka dovedl představit (a to mám třeba Temného rytíře hodně rád).
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Sagart napsal(a):

mi přijde zbytečné točit dalšího a dalšího Batmana. Jasně, cash & money a k tomu potřebují nakopnout universum, takhle to ale bude jen další film který diváci zhejtí :)

Tak, v tomhle tkví jádro pudla. Když už mermomocí chtějí nakopnout univerzum, tak kromě slabých scénářů ještě dosadí herce, který nejen že nepřitáhne dostatek nových diváků, ale ještě řadu fanoušků odradí, nebo se aspoň "zaviní" řadu negativních reakcí (je fuk, jestli oprávněně, nebo ne).
    @Nevada Toto kvituju, na druhou stranu ale mohou sázet na to že herec překvapí a bude skutečně dobrý. Přeci jen, nejmenované trosce a bývalému feťákovi taky asi moc nikdo nevěřil že toho Železného muže zahraje.Herec to navíc může brát klidně jako něco co mu kariéru zase napraví - protože mainstreamové publikum jej zná samozřejmě jen jako Edu Bíloksichta. A Batman je hooooodně mainstream :)
    Na tohle se těším víc než na deváté Star Wars.

• KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ja taky. A hrozne moc chci, aby to byli dobry.
  • Když tak přemýšlím o čem to může být, tak doufám že ne o záchraně rodičů.. V prvním díle se mi "líbilo" že je nechali tak decentně zemřít. Myslím že pro příběh to bylo dost zásadní.
    upraveno 13. června
    Klobouk dolů, vypadá to parádně. Věřím, že Marhoul má v rukou skvělý materiál a moc se těším

• Žádné mezi seriály.. Mezi filmy! :)

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.